Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Samson Lenk v Zelcine

Negativní zkušenosti

Bazar p

Tak jsme poprvé navštívili bazar pod Prasečákem a naposled. Koupili jsme hru doma vyzkoušeli nešla tak jseme jí šli vyměnit (při placení  upozorněná že kdyby něco výměna bude bez problému), ale ouha neochotný pan majitel i když si nás pamatoval   odmítl hru vyměnit z důvodu nemusí bít u nás zakoupena nemá štítek. Byl na nás drzý a velmi neochotný jednání hrozné. Nevim kdo má jaké zkušenosti ale víckrát už tam nejdem.   

Negativní zkušenosti 9 komentáře | » číst dál

Toalety na Mělníku

 

Už se tu několikrát řešil stav záchodů v našem městě. Je určitě super že se snažíme nalákat turisty a udržet centrum města živé i o víkendech. Bohužel spousta lidí na Mělník jezdí třeba i kvůli návštěvě hřbitova. Upřímně řečeno lituji člověka který si tam odskočí. Já byl také nucen. Ráno jsem si dal dvě kávy a pak šel babičce zapálit. No co, toalety tu přeci jsou hned u vchodu přímo naproti kanceláře správce hřbitova. Jakmile jsem tam vlezl byl jsem v šoku. Spousta zažrané špíny co nidky nepůjde umejt ale i strop porostlý pavučinama, nechutně hnusná mýdla a neskutečný puch. Nechce se věřit že návštěvnost zrovna těchto toalet je tak velká že nejdou jednou denně uklidit. Nechce se věřit že ve městě nebydlí lidé co pobírají sociální dávky. Ty by totiž byli městu pomocní právě na podobné práce. Škoda že pouze zametají a sbírají nedopalky. Ale třeba to bude pro někoho inspirací. Co já vím.

Negativní zkušenosti 8 komentáře | » číst dál

Podvodníci - OFFICE SERVISNÍ A DISTRIBUČNÍ S.R.O.

POZOR NA PODVODNOU FIRMU "OFFICE SERVISNÍ A DISTRIBUČNÍ S.R.O."A, která zasílá ostatním společnostem a živnostníkům falešné podklady pro zálohové platby (viz. příloha).

Firma se snaží prodávat neexistující produkt Office 2011 (Czech), a pokud někdo naletí a zaplatí, tak v lepším případě mu pošlou instalační balík OpenOffice.org (který je standardně jako opensource volně bezplatně šiřitelný), v horším případě nic.

Doklad je podezřelý už jen tím, že na něm nejsou uvedeny základní náležitosti, jako např. "Zálohová faktura - nejedná se o daňový doklad" apod. Firma má typicky podezřelou adresu "P.O.BOX" a jednatele někde v Maďarsku (více na Googlu nebo na Justici).

Dneska mi to asistentka přinesla na stůl, klidně to podepsala a přijala, ani jí nenapadlo, že by to mohlo být podezřelé.

BUĎTE PROTO PROSÍM OSTRAŽITÍ A NENALEŤTE PODOBNÝM VYKUKŮM!!!

Negativní zkušenosti 4 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Městská policie

Dnes se mi dostal do rukou nový výtisk Mělnické radnice a po jeho zběžném přeluskání sem se rozhodl sem napsat jednu připomínku.Týká se zveřejnění jmen strážníků městské policie jim přidělených rajónů města  . Je věc ušlechtilá , vědět jméno toho , kdo by měl odpovídat za naší bezpečnost ale má to jeden  háček.Chybí tam totiž FOTKA dotyčného , abychom věděli jak vůbec vypadá , jelikož v terénu ho stěží potkáte.

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál

Varování před prodejními akcemi.

Dne 1.2.2011, jsem se spolu s dalšími, nechal nalákat, na předváděcí akci.Jednalo se o prodej nádobí apod.Akce se konala v Českém Brodě v restauraci Lidový dům.Prodejce jménem Pavel, byl ze začátku milý.Poté ovšem atmosféra zhoustla.Vybral si několik žen, kterým v diskrétní rozmluvě, nabízel rádoby sugestivně , to nejlepší zboží, za nejlepší ceny.Kdo by odolal?Smiling)))Odolali až na jednu, všechny.Vrcholem hlavního přemlouvače, jménem Pavel, bylo gesto, které vmetl do tváře paní, která jeho lstivé nabídce odolala.Cituji, jeho slova:To jste taková špína špinavá, že nemáte, ani 99OOKč.U nás ostatních, tato trapná scénka, potvrdila naše tušení s kým máme tu čest.Dotyčný prodejce jménem Pavel se projevil jako dokonalý.....chlívák.Na závěr ještě poznámka.Jednalo se o firmu Cestovní klub s.r.o. se sídlem v Praze.Tel č.477754236.Tímto všechny důrazně varuji, před prodejními akcemi, této firmy.Pěkný den přeji.Smiling)))

Negativní zkušenosti 10 komentáře | » číst dál

Krádež kol ul.Kosmonautů

Zdravím,


chci poprosit všechny slušné spoluobčany o spolupráci. V době od 16.1.2011 do 18.1.2011 mi někdo ukradl ze sklepní kóje panelového domu 2 jízdní kola. Teprve v sobout jsme si je s přítelkyní dovezli od rodičů, protože jsme se před pár měsíci nastěhovali.

Jedná se o pánské horské kolo Acstar RockSX, stříbrné barvy, s černým gelovým sedlem a o dámské horské kolo Rock Machine, modré barvy, s gelovým sedlem (viz. foto v příloze - je dost nekvalitní, focené mobilem kdysi na výletě).

Chci poprosit všechny, kdo by výše uvedená jízdní kola někde viděli, aby se mi ozvali na 777199261 nebo na [email protected]

Nálezci nabízím odměnu 2000Kč, za nabonzování a dopadení pachatele 10000Kč.

Díky všem za pomoc,

Kajik

Negativní zkušenosti 10 komentáře | » číst dál | 4 přílohy

Sobotní pokus o nákup v centru...

Dnes jsem vyrazil v 10:45 pro něco malého k snídani. A musím říct že jsem byl velmi nepříjemně překvapen. V 10:48 u Dvořáků pod věží zavřeno (otvírací doba do 11:00), v KuKu žádné pečivo a ujištění že jsou rádi že se prodalo (že odcházeli další zákazníci nespokojeni jim zřejmě nevadí), v bývalé pekárně U Řízků otvíračka do 10:30. Vím že jsem mohl zkusit další obchody, ale tohle mě v tom hnusném počasí tak znechutilo, že asi začnu jako všichni objíždět v sobotu dopoledne autem supermarkety...

Negativní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál

Zapáchající vánoční stromek od Tesca

Kdo jste letos kupoval vánoční stromek u Tesca-nemáte nějaké problémy? Já tam 17.12. koupila jedli za 790 kč(žádná láca)-a den po ozdobení jsem začala doma cítit nějaký smrad-jako počůraná plína. Pořád jsem vytírala, větrala...nikde nic, jen ten smrad. Včera jsem zjistila, že smrad je nejsilnější u stromečku a místy je stromek uschlý do hnědo-černa. Jako kdyby byl postříkaný močůvkou.

Negativní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

Mělnické benzínky s nekvalitními PH.

Na idnes.cz, vysel seznam benzinek, ktere neprosly kontrolou COI v roce 2009. Jsou to Benzina (u Ludmily) a TANK ONO za lidlem.

http://data.idnes.cz/soubory/ekonomika/A101011_SPI_PUMPY.PDF

Negativní zkušenosti 30 komentáře | » číst dál | 1 příloha