https://www.traditionrolex.com/7

 Negativní zkušenosti | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Negativní zkušenosti

Nákup u Goldšmída

Dnes mám asi fakt smůlu nebo já nevím co. Po nákupu masa v řeznictví Goldšmíd, jsem doma zjistila, že onen kus smrdí výkaly - bohužel účtenky si neberu, letělo to do koše.K večeři jsem slíbila dceři párky - po rozkrojení se objevilo cosi mazlavého a smradlavého - viz foto. Zbytek nákupu pokoušet nebudu a poletí do koše rovnou.

Negativní zkušenosti 6 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Mělnický deník

Nezbývá mi, než poděkovat Mělnickému deníku za ukázku překročené hranice soudnosti, respektive kousnutí se do vlastního ocasu. Pořád jsem si nebyl jistý, co se ještě dá snést, teď už vím.

 

 

Podotýkám, že jsem nekliknul ani na jednu reklamu - jde jen o výchozí načtenou stránku se založenýma rukama.

Negativní zkušenosti 4 komentáře | » číst dál | 2 přílohy

Výpadky elektřiny

Vám to nevadí?

Negativní zkušenosti 5 komentáře | » číst dál

TESCO nově i jako second hand

Koupili jsme v malém Tescu dětské elektronické kytary ve slevě. Teď před dnem dětí jsme je rozbalili, jedna z bych byla ošoupaná a bez návodu.

Prosím vedení Tesca - až bude příště něco ve slevě, uveďte viditelně, že jde o POUŽITÉ zboží, případně bazar, případně sekáč nebo co to vlastně prodáváte.

Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Samostatně neprodejné

Ve čtvrtek jsem si koupila v prodejně nad bránou (U Straků) Kofilu a doma jsem si na obale všimla nápisu Samostatně neprodejné. V pátek jsem se šla zeptat, jak je to možné??? Paní chvíli váhala, (v krabici s nápisem 2+1 zdarma byly snad všechny s tímto nápisem a přesto se prodávaí po jedné), pak se šla zeptat paní vedoucí a přišla s odpovědíá, že to bylo Velikonoční multi balení a tak to teď rozdělili. Připadá vám to v pořádku?

Negativní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

Bazar p

Tak jsme poprvé navštívili bazar pod Prasečákem a naposled. Koupili jsme hru doma vyzkoušeli nešla tak jseme jí šli vyměnit (při placení  upozorněná že kdyby něco výměna bude bez problému), ale ouha neochotný pan majitel i když si nás pamatoval   odmítl hru vyměnit z důvodu nemusí bít u nás zakoupena nemá štítek. Byl na nás drzý a velmi neochotný jednání hrozné. Nevim kdo má jaké zkušenosti ale víckrát už tam nejdem.   

Negativní zkušenosti 9 komentáře | » číst dál

Toalety na Mělníku

 

Už se tu několikrát řešil stav záchodů v našem městě. Je určitě super že se snažíme nalákat turisty a udržet centrum města živé i o víkendech. Bohužel spousta lidí na Mělník jezdí třeba i kvůli návštěvě hřbitova. Upřímně řečeno lituji člověka který si tam odskočí. Já byl také nucen. Ráno jsem si dal dvě kávy a pak šel babičce zapálit. No co, toalety tu přeci jsou hned u vchodu přímo naproti kanceláře správce hřbitova. Jakmile jsem tam vlezl byl jsem v šoku. Spousta zažrané špíny co nidky nepůjde umejt ale i strop porostlý pavučinama, nechutně hnusná mýdla a neskutečný puch. Nechce se věřit že návštěvnost zrovna těchto toalet je tak velká že nejdou jednou denně uklidit. Nechce se věřit že ve městě nebydlí lidé co pobírají sociální dávky. Ty by totiž byli městu pomocní právě na podobné práce. Škoda že pouze zametají a sbírají nedopalky. Ale třeba to bude pro někoho inspirací. Co já vím.

Negativní zkušenosti 8 komentáře | » číst dál

Podvodníci - OFFICE SERVISNÍ A DISTRIBUČNÍ S.R.O.

POZOR NA PODVODNOU FIRMU "OFFICE SERVISNÍ A DISTRIBUČNÍ S.R.O."A, která zasílá ostatním společnostem a živnostníkům falešné podklady pro zálohové platby (viz. příloha).

Firma se snaží prodávat neexistující produkt Office 2011 (Czech), a pokud někdo naletí a zaplatí, tak v lepším případě mu pošlou instalační balík OpenOffice.org (který je standardně jako opensource volně bezplatně šiřitelný), v horším případě nic.

Doklad je podezřelý už jen tím, že na něm nejsou uvedeny základní náležitosti, jako např. "Zálohová faktura - nejedná se o daňový doklad" apod. Firma má typicky podezřelou adresu "P.O.BOX" a jednatele někde v Maďarsku (více na Googlu nebo na Justici).

Dneska mi to asistentka přinesla na stůl, klidně to podepsala a přijala, ani jí nenapadlo, že by to mohlo být podezřelé.

BUĎTE PROTO PROSÍM OSTRAŽITÍ A NENALEŤTE PODOBNÝM VYKUKŮM!!!

Negativní zkušenosti 4 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Městská policie

Dnes se mi dostal do rukou nový výtisk Mělnické radnice a po jeho zběžném přeluskání sem se rozhodl sem napsat jednu připomínku.Týká se zveřejnění jmen strážníků městské policie jim přidělených rajónů města  . Je věc ušlechtilá , vědět jméno toho , kdo by měl odpovídat za naší bezpečnost ale má to jeden  háček.Chybí tam totiž FOTKA dotyčného , abychom věděli jak vůbec vypadá , jelikož v terénu ho stěží potkáte.

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7