https://www.traditionrolex.com/7

 Negativní zkušenosti | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Negativní zkušenosti

Varování před prodejními akcemi.

Dne 1.2.2011, jsem se spolu s dalšími, nechal nalákat, na předváděcí akci.Jednalo se o prodej nádobí apod.Akce se konala v Českém Brodě v restauraci Lidový dům.Prodejce jménem Pavel, byl ze začátku milý.Poté ovšem atmosféra zhoustla.Vybral si několik žen, kterým v diskrétní rozmluvě, nabízel rádoby sugestivně , to nejlepší zboží, za nejlepší ceny.Kdo by odolal?Smiling)))Odolali až na jednu, všechny.Vrcholem hlavního přemlouvače, jménem Pavel, bylo gesto, které vmetl do tváře paní, která jeho lstivé nabídce odolala.Cituji, jeho slova:To jste taková špína špinavá, že nemáte, ani 99OOKč.U nás ostatních, tato trapná scénka, potvrdila naše tušení s kým máme tu čest.Dotyčný prodejce jménem Pavel se projevil jako dokonalý.....chlívák.Na závěr ještě poznámka.Jednalo se o firmu Cestovní klub s.r.o. se sídlem v Praze.Tel č.477754236.Tímto všechny důrazně varuji, před prodejními akcemi, této firmy.Pěkný den přeji.Smiling)))

Negativní zkušenosti 10 komentáře | » číst dál

Krádež kol ul.Kosmonautů

Zdravím,


chci poprosit všechny slušné spoluobčany o spolupráci. V době od 16.1.2011 do 18.1.2011 mi někdo ukradl ze sklepní kóje panelového domu 2 jízdní kola. Teprve v sobout jsme si je s přítelkyní dovezli od rodičů, protože jsme se před pár měsíci nastěhovali.

Jedná se o pánské horské kolo Acstar RockSX, stříbrné barvy, s černým gelovým sedlem a o dámské horské kolo Rock Machine, modré barvy, s gelovým sedlem (viz. foto v příloze - je dost nekvalitní, focené mobilem kdysi na výletě).

Chci poprosit všechny, kdo by výše uvedená jízdní kola někde viděli, aby se mi ozvali na 777199261 nebo na info@jankral.com.

Nálezci nabízím odměnu 2000Kč, za nabonzování a dopadení pachatele 10000Kč.

Díky všem za pomoc,

Kajik

Negativní zkušenosti 10 komentáře | » číst dál | 4 přílohy

Sobotní pokus o nákup v centru...

Dnes jsem vyrazil v 10:45 pro něco malého k snídani. A musím říct že jsem byl velmi nepříjemně překvapen. V 10:48 u Dvořáků pod věží zavřeno (otvírací doba do 11:00), v KuKu žádné pečivo a ujištění že jsou rádi že se prodalo (že odcházeli další zákazníci nespokojeni jim zřejmě nevadí), v bývalé pekárně U Řízků otvíračka do 10:30. Vím že jsem mohl zkusit další obchody, ale tohle mě v tom hnusném počasí tak znechutilo, že asi začnu jako všichni objíždět v sobotu dopoledne autem supermarkety...

Negativní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál

Zapáchající vánoční stromek od Tesca

Kdo jste letos kupoval vánoční stromek u Tesca-nemáte nějaké problémy? Já tam 17.12. koupila jedli za 790 kč(žádná láca)-a den po ozdobení jsem začala doma cítit nějaký smrad-jako počůraná plína. Pořád jsem vytírala, větrala...nikde nic, jen ten smrad. Včera jsem zjistila, že smrad je nejsilnější u stromečku a místy je stromek uschlý do hnědo-černa. Jako kdyby byl postříkaný močůvkou.

Negativní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

Mělnické benzínky s nekvalitními PH.

Na idnes.cz, vysel seznam benzinek, ktere neprosly kontrolou COI v roce 2009. Jsou to Benzina (u Ludmily) a TANK ONO za lidlem.

http://data.idnes.cz/soubory/ekonomika/A101011_SPI_PUMPY.PDF

Negativní zkušenosti 30 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Nový způsob přípravy pizzy v Mexu

Včera jsme zašli na pizzu do Mexu a dělají tam pizzu po novém způsobu. Nejdříve upečou základ, nakrájí a pak si vzpomenou co tam ještě mělo být a hodí to na to, ale už to nepečou. Tak že máte upečenou pizzu a na tom syrovou uzeninu. Když jsem se ozval, tak prej se to tak dělá všude. A jako odměnu, že jsem remcal, mi donesli kalný pivo. No zaplatil jsem a táhnul dál...

Negativní zkušenosti 67 komentáře | » číst dál

Ukradeny papousek 10.6.2010

Dobry den dne 10.6,2010 mi byl odcizen papousek. Odcizen byl v ulici Veslařská. Nemuze byt daleko , dekuju za jakekoli informace ci nalez. Odmenim se.

Dekuju    774 80 36 44

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál

Lepší vrabec v hrsti,než-li Horák na střeše

Věc: Rekonstrukce střešního pláště cca 160m2, jmenovitě: zednické práce - oprava nedstřešní části štítů laťování a fóliování včetně materiálu pokládka krytiny včetně materiálu klempířské práce včetně materiálu Sejmutí krytiny, latí a ošetření krovů jsme si zajistili sami. Zhotovitel: Horák Radim Pod Vrchem 2992 Mělník 27601 Mělník 1 IČO: 68577583

Negativní zkušenosti 38 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7