Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
Muzeum M

Ostatní

Přepis automobilu

Porádíte mi prosím, kde se přesně v Mělníku přepisuje auto, Kupujeme ho od místního, ale jsme ve městě nový. Postup přepisu, tedy doufám, že mohu posttupovat jako v tomto článku http://www.povinneruceni.top/prepis-auta-na-noveho-majitele

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Angličtina

Nabízím doučování, výuku, konverzace, přípravy k maturitě či ke zkouškám na VŠ z Anglického jazyka. Více informací na tel: 605508512

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Truhářství M. Šnobl

Dobrý den,

pokud máte osobní zkušenost s panem Marianem Šnoblem, truhlářem, prosím, sdělte zde svůj názor. Tento řemeslník 3/4 roku dokončuje moji zakázku a slibuje a slibuje... Mám pouze smůlu nebo je to jeho image?!?

Děkuji

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Trhy

Jako spolupořadatelů tradičních trhů se nás tento týden mnoho lidí ptalo, co to má být v sobotu za řemeslný trh ve městě. Nevěděli jsme, propagace skoro žádná, ale pídili jsme, až nakonec jsme se dopídili, jedná se o akci firmy Trhy Aleš. http://www.trhyales.cz/

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Zásah MP

Opilec zpíval

vloženo dne 20.09.2014

V 03:25 hodin oznámil na linku 156 muž, rušení nočního klidu ul. Jezdecká, před vchodem je opilý mladík hlasitě zpívá až křičí. Při příjezdu hlídky MP se v místě nacházel opilý pan B.. Tento byl z místa vykázán a celá věc byla řešena dle kompetence MP.  

Ostatní 3 komentáře | » číst dál

večer v Olympioniku

byli jsme u přátel na Mělníku, společně jsme byli na večeři v restauraci hotelu Olympionik, moc se nám tam líbilo, dobré jídlo, kvalitní víno, příjemná obsluha. Určitě tam znovu zavítáme.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

palivove drevo

Prodam palivove drevo mekke 650kc bm,tvrde drevo 850kc bm,narezane do prumeru 20cm tvrde 1100kc bm,dale prodam drevo do prumeru 10cm tzv prorez 400kc bm.cena dopravy individualne na domluve.,do 15 km dovoz zdarma.

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

Angličtina

Nabízím doučování/výuku anglického jazyka všech jazykových úrovní dospělých i dětí. Více informací na tel: 605508512

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Konec Pagannini

Tak nám k 1. srpnu skočila restaurace Paganini. Dozvěděl jsem se, že majitel hotelu již dál nechtěl pronajímat prostory této restauraci a byla ukončena nájemní smlouva. Docela rád jsem tam občas zaskočil. Převážně než jelo MHD, tak se tam dobře sedělo a pokud měl člověk zaplaceno, tak mohl odejít hned jak zahlédl autobus. Domáci bramboráčky tam měly skvělé, někdy jsem zašel i na tatarák. Točené limonády tam byly taktéž skvělé. Jaké jste měly zkušenosti vy a bude vám restaurace chybět?

Ostatní 2 komentáře | » číst dál