Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

Kultura

tipy na akce / reporty z akcí

KIZ štětí - program na červen 2016


KULTURNÍ A INFORMAČNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA ŠTĚTÍ

 

Program na červen 2016

 

tel./fax : 416 812401,  www.steti.cz

 

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Vyberte filmy letního kina na Aušperku 2016

Opět se blíží léto. Již několikátým rokem se ho snažíme zpříjemnit malým letním kinem v dosahu centra města. Původně jsme promítali na dvorku u naší kavárny, od roku 2013 ve spolupráci s MEKUC jako součást Mělnického kulturního léta promítáme na větším prostoru, v parku na Aušperku (v prostoru pod Mělnickou knihovnou). Po loňském úspěchu bychom i letos rádi požádali o spolupráci na tvorbě programu vás, diváky. Předvybrali jsme podle aktuálních distribučních možností několik filmů a pokud máte chuť, můžete sami rozhodnout, jaké filmy letos na Aušperku uvidíme. Anketa visí na veřejném webu, není tedy nutné se nikam registrovat, nikde se přihlašovat. Pokud chcete, můžete nám do formuláře také připsat svou adresu, abyste byli informováni o výsledku hlasování, o akcích kulturního léta, nebo nám můžete s pořádáním i pomoci. Seznam filmů najdete v tomto článku. Promítat na Aušperku se letos bude 14., 21. a 28. července., 11. a 25. srpna a 1. září, vždy po setmění. Kromě toho se těšte na ostatní, již tradiční veselé aktivity Mělnického kulturního léta, koncerty, dětský park u MKD, workshopy a další radosti.

Kultura 8 komentáře | » číst dál

KIZ štětí - program na květen 2016


KULTURNÍ STŘEDISKO MĚSTA ŠTĚTÍ

Program na květen  2016

tel./fax: 416 812401,  www.steti.cz

2. května    Informační centrum
        AMATÉRSKÁ TVORBA
Výstava obrazů Ivany Urbánkové. Akce se připojuje k Týdnu uměleckého vzdělávání       a amatérské tvorby.                                    vstup zdarma

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Plovárna 2016


Dobrá zpráva pro všechny milovníky folku, country a bluegrassu - organizátoři populárního festivalu Plovárna již pomalu uzavírají nominaci kapel pro letošní rok. Můžete se těšit na plovárenské nováčky i ostřílené plovací matadory.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Přivítejme jaro ve znamení lásky a míru!

Léta šedesátá a hnutí hippies, to k sobě neodmyslitelně patří. Tento životní styl se projevil nejen ve způsobu oblečení či alternativních postojů vůči s tehdejší společnosti – hlásání míru, lásky a absolutní svobody, ale i v kultuře. A to nejvýrazněji v oblasti hudby. Janis Joplin, Jimi Hendrix, The Beatles anebo The Doors – ty zná snad každý, kdo se alespoň trochu zajímá o moderní muziku.

Kultura 2 komentáře | » číst dál

Program Liběchov sobě - spolek pro záchranu kostelíčka - na duben 2016


Liběchovský nepolitický dobrovolný spolek Liběchov sobě - spolek pro záchranu kostelíčka pořádá v dubnu tyto akce pro veřejnost:

 

2. 4. Komentovaná vycházka Liběchovem

13. 4. Vzpomínkový akt, smutné výročí 50 let od vyhoření kostela sv.

Kultura Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

KIZ štětí - program na duben 2016


KULTURNÍ STŘEDISKO MĚSTA ŠTĚTÍ

 

Program na duben 2016

 

tel./fax : 416 812401,  www.steti.cz

           

Kultura Napsat komentář | » číst dál

KIZ štětí - program na březen 2016


KULTURNÍ STŘEDISKO MĚSTA ŠTĚTÍ

Program na březen  2016

tel./fax : 416 812401,  www.steti.cz

           

1. března         Informační centrum

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Výtvarník Zdeněk Šulc představí své kresby v Želvím doupěti

Zdeněk Šulc patří k nejvýraznějším výtvarníkům našeho regionu. Jeden ze zakládajících členů výtvarné skupiny SKOBA má za sebou celou řadu výstav. Jak v rámci společné prezentace tohoto sdružení v mnoha koutech naší vlasti, tak i ty samostatné z nichž možno jmenovat například prestižní galérií v prostorách Vlastivědného muzea v České Lípě. Zdrojem inspirace tohoto mělnického rodáka je jak příroda, tak i umění barokních mistrů.

Kultura Napsat komentář | » číst dál