Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Zpravodajství

Rekonstrukce okružní křižovatky v Mělníku byla dokončena před termínem


Rekonstrukce okružní křižovatky silnic I/16 a I/9 v Mělníku a silnice I/9 v úseku Mělník – Vehlovice, byla dokončena před stanoveným harmonogramem. Spojení dvou existujících silnic I. třídy, které jsou dopravně plně vytížené, mělo svá specifika. Technicky náročnou stavbu, na které v létě úspěšně proběhla noční pokládka asfaltových vrstev, dozoroval IBR Consulting. Společnost zde prováděla stavební dozor a dohlížela na dodržování termínů i dalších aspektů realizace. Rekonstrukce značně vytíženého úseku přispěje ke zlepšení dopravní obslužnosti. Projekt je přípravnou částí pro zamýšlený obchvat města Mělník.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Vloupání do rekreačních objektů na Mšensku objasněna


Velmi dobrou prací policistů Obvodního oddělení Mšeno, díky jejich osobní a místní znalosti,  se podařilo objasnit sérii vloupání do rekreačních objektů.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Mělnický okruh – informace pro návštěvníky města


V neděli 3. června budou na trase závodu Mělnický okruh v centru města od 8.00 hodin probíhat tréninky. Oficiální start závodu je plánován na 10.00 hodin.

Trať závodu bude možné přejít jen na dvou stanovených místech, a to z ulice Fügnerova do ulice U Tanku a z náměstí Karla IV. do ulice 5. května. Trať bude možné přecházet jen v určených časech podle pokynů pořadatelů, které je nutné plně respektovat.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Díky žákům z Mělníka včera ožily vzpomínky pamětníků


Mělník – Včera, 28. května 2018, se v Masarykově kulturním domě na Mělníku uskutečnila slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů, který dokumentární tvorbou přibližuje vzpomínky pamětníků z Mělnicka.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Studenti z Mělníku postavili Národní knihovnu ČR z vlnité lepenky


Studenti Střední průmyslové školy stavební Mělník postavili do 12. ročníku celostátní soutěže Stavby z vlnité lepenky návrh Národní knihovny ČR. O postup do finále usiluje celkem 32 modelů, ale postoupit může pouze 6 nejlepších. Zda postoupí mezi 6 finalistů, rozhodne odborná porota do 28. května 2018. Finále se uskuteční 13. června v Zrcadlové kapli Klementina, v sídle Národní knihovny České republiky, kde budou finalisté soutěžit o ceny v hodnotě 42 000 Kč.  Soutěž pořádá Svaz výrobců vlnitých lepenek (SVVL) ve spolupráci s obalovou společností EKO-KOM a  Národní knihovnou České republiky.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Žádost o pomoc při pátrání po pachateli loupežného přepadení pobočky poštovního úřadu


Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli loupežného přepadení pobočky poštovního úřadu v úterý 9. ledna 2018 v Mělníku v ulici Českolipská.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Pátrání - žádáme veřejnost o pomoc


Mělničtí policisté pátrají po muži, Jiří Slezák, nar.3.11.1973,trvale bytem  Dobřeň- Jestřebice. Adresa trvalého bydliště je však pouze formální na adrese obecního úřadu.

Zpravodajství 1 komentář | » číst dál | 2 přílohy

V Kralupech v září startuje Recyklojízda, bude to osmá zastávka


Město Kralupy se stane osmou zastávkou týmu Recyklojízda 2017, který se v září chystá projet Českou republiku od západu na východ, aby podpořil třídění a recyklaci baterií. Do Kralup tým na elektrokolech dorazí v pátek 8. září odpoledne. Na Palackého náměstí bude mít od 13 hodin info stánek, kde se návštěvníci dozvědí více o recyklaci baterií a domů si mohou odnést krabičku ECOCHEESE pro třídění baterií v domácnosti. Po setkání se zástupci města Kralupy tým vyrazí směr Čelákovice. Projekt organizuje nezisková společnost ECOBAT a informace o něm jsou k dispozici na www.ecobat.cz nebo na facebookovém profilu Recyklojízda 2017.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Další úspěch mělnických kriminalistů


Téměř půl roku mělničtí kriminalisté intenzivně pracovali na případu vloupání do různých objektů. K úspěšnému dopadení pachatelů přispěla zejména jejich velmi dobrá operativní činnost. Zadržení osob bylo velmi náročné vzhledem k tomu, že všichni 4 podezřelí museli být zadrženi současně na různých místech.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha