Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Kultura

tipy na akce / reporty z akcí

Výtvarník Zdeněk Šulc představí své kresby v Želvím doupěti

Zdeněk Šulc patří k nejvýraznějším výtvarníkům našeho regionu. Jeden ze zakládajících členů výtvarné skupiny SKOBA má za sebou celou řadu výstav. Jak v rámci společné prezentace tohoto sdružení v mnoha koutech naší vlasti, tak i ty samostatné z nichž možno jmenovat například prestižní galérií v prostorách Vlastivědného muzea v České Lípě. Zdrojem inspirace tohoto mělnického rodáka je jak příroda, tak i umění barokních mistrů.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

KIZ štětí - program na únor 2016


KULTURNÍ STŘEDISKO MĚSTA ŠTĚTÍ

Program na únor 2016

tel./fax : 416 812401,  www.steti.cz

           

1. února          Informační centrum

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Městské kino ve Štětí vás zve na příběh Lídy Baarové


Je milovat zločince zločin? Do českých kin přichází jeden z nejočekávanějších českých filmů letošního roku, životní příběh jedné z prvních československých filmových hvězd v režii Filipa Renče.

Kultura Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

TŘI KRÁLOVÉ V CSM


Už se stalo tradicí, že děti, ze ZŠ Jungmannovy sady Mělník, chodí do CS na tříkrálovou koledu.  Tentokrát se za seniory vypravili žáci z třídy 1. A. Připravili si vystoupení v podobě Zimní pohádky, která vypravuje o zvědavé sněhové vločce a ptáčkovi, který ji seznamuje se světem.

Kultura Napsat komentář | » číst dál | 2 přílohy

Stará Mydlárna přivítá držitele Zlatého Anděla

První letošní koncert v mělnickém klubu bude skutečně luxusní. Hostem večera bude jeden z nejvšestrannějších kytaristů české scény Roman Pokorný. Má za sebou celou řadu ocenění. V anketě České jazzové společnosti a časopisu Harmonie byl vyhlášen Nejlepším Jazzovým Kytaristou, dále získává Jazzového Káju za nejlepší jazzové CD roku 1998, které vyšlo pod názvem „Jazz Perception“. Dále sdružení Roman Pokorný Trio získává cenu Nejlepší Kapely roku 1997 a v neposlední řadě Roman získává  Zlatého Anděla roku 2000.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

KIZ štětí - program na leden 2016


 

KULTURNÍ STŘEDISKO MĚSTA ŠTĚTÍ

 

Program na leden 2016

 

tel./fax : 416 812401,  www.steti.cz

 

4. ledna           Informační centrum

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Živé kreslení i irská hudba ve věži

V mělnické Galérii Ve Věži probíhá od  13. listopadu  výstava prací výtvarníka Vojtěcha Velického, která obsahuje karikatury a ilustrace plné nevybíravé politické satiry, publikované v časopise Euro, kde autor pracuje jako hlavní ilustrátor. Při této příležitosti se v jejím rámci uskuteční i doprovodné programy. A to v sobotu 12. prosince zde proto proběhnou hned dvě akce.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

"Koncert pro Paříž"

Teroristické útoky v Paříži 13. listopadu doslova otřásly celým civilizovaným světem. Lidé se scházejí pokládají květiny, zapalují svíčky. Avšak uskutečňují se i nejrůznější kulturní akce jako vyjádření solidarity… Pozadu nezůstal ani mělnický klub Stará Mydlárna a proto předem plánovaný koncert, který se uskuteční v pátek 20. listopadu, bude nyní pojat jako „KONCERT PRO PAŘÍŽ“.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

KIZ štětí - program na prosinec 2015


KULTURNÍ A INFORMAČNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA ŠTĚTÍ

Program na prosinec 2015

tel.: 416 812401, www.steti.cz

 

1. prosinec     Nové náměstí

Kultura Napsat komentář | » číst dál