Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
Muzeum M

Mělníček.cz

o serveru, o jeho tvorbě

PF 2017

Věděli jste, že Mělníček je tu s vámi již desáté Vánoce a oslaví letos po desáté i Silvestra? 

Děkujeme, že i vy jste stále s ním. 

Mělníček.cz 1 komentář | » číst dál

Mělníčku je 10 let!Mělníček.cz je tu s vámi již 10 let! Děkujeme vám, že jste jeho součástí.


Mělníček.cz 2 komentáře | » číst dál

PF 2016

 

Hezké svátky, dobré zdraví a hodně štěstí v novém roce

všem našim čtenářům a přispěvatelům

 srdečně přeje tým Mělníček.cz

 

 

Mělníček.cz Napsat komentář | » číst dál

PF 2015

Požehnané Vánoce, klid v duši a pevné zdraví do nového roku 2015

všem našim čtenářům a přispěvatelům

 srdečně přeje tým Mělníček.cz

 

Mělníček.cz 1 komentář | » číst dál

PF2014

Milí čtenáři, rok se s rokem sešel, blíží se Vánoce a konec roku. Mnozí z nás bilancují, hodnotí uplynulý rok a hledají zaručený repcept na to, jak zařídít, aby ten nadcházející byl lepší. Jiní se nechávají unášet ve víru předvánočního shonu, plni spěchu a stresu z vidiny dokonalých Vánoc. A konečně nekteří z Vás právě čtou tyto řádky na stránkách Mělníčku. Všem našim čtenářům bychom jménem celého týmu Mělníček.cz rádi poděkovali za dosavadní přízeň a podporu s příslibem, že uděláme všechno pro to, aby tu Mělníček pro Vás byl i v dalších letech.

Mělníček.cz 1 komentář | » číst dál

Volná místa v dětském kroužku PASTELKA


Rodinné centrum Kašpárek Mělník nabízí volná místa v kroužku PASTELKA pro děti od 3 do 8 let. Děti, nejmenší v doprovodu rodičů, si během výtvarného odpoledne vytvoří např. figurky z šišek, koláž, akvárium, květiny, ozdobné skleničky, podzimní houby, draka, šípkový keř, andílky, vánoční ozdoby či svícen.

Mělníček.cz Napsat komentář | » číst dál

ŠKOLENÍ PRVNÍ POMOCI - ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ


Máme pro zájemce připravené školení  „ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ“ v rozsahu 40 hodin (absolventi mohou působit jako zdravotníci na školách v přírodě, dětských táborech, lyžařských kurzech apod.) a to ve dnech 12+13.1 a 19+20.1. 2013. Prozatím není přihlášen dostatečný počet zájemců pro jeho konání. Prosíme o rychlé přihlášení případných zájemců – uzávěrka přihlášek max. do 7.1.2013 přihlášku najdete na našich stránkách www.cckmelnik.cz ev. volejte na 315 623 040, mob. 736 620 931-2 Děkujeme

Mělníček.cz Napsat komentář | » číst dál

Krádež věcí z kanceláře


 

 

     Jednadvacetiletý recidivista z Mělnicka využil dne 26. září 2012, po páté hodině ranní toho, že externí zaměstnankyně ubytovacího zařízení v Kralupech nad Vltavou neuzamkla svou kancelář, vnikl dovnitř a zde odcizil dva mobilní telefony, peněženku s doklady a svazek klíčů. Svým jednáním způsobil poškozené škodu ve výši přesahující 2 000,- Kč.
     Vzhledem k tomu, že byl za obdobný majetkový delikt v posledních třech letech již pravomocně odsouzen, sdělili kralupští policisté muži podezření z trestného činu krádeže, za který je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody až na tři léta. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.

Zdroj:
Policie ČR
Krajské ředitelství policie
Středočeského kraje
Preventivně informační skupina
M ě l n í k

Mělníček.cz Napsat komentář | » číst dál