Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Město

O našem městě - co se děje.

ZŠ Pšovka 5.6.2013 uzavřena


Vážení rodiče,

     vzhledem k aktuální povodňové situaci oznamujeme, že ve středu 5.6. se ruší vyučování, škola bude uzavřena (1. i 2. stupeň - ulice Panešova i Blahoslavova).

Město Napsat komentář | » číst dál

Obnova mělnického podzemí

Podzemní prostory v historickém jádru města Mělník jsou dlouhodobým problémem tohoto města, mohou však být do určité míry i jeho chloubou. Avšak teprve ve 20. století, když se začaly projevovat jejich negativní důsledky na povrchu (propady částí komunikací, poškození zdiva na objektech apod.), začalo se s jejich průzkumem a následně i s částečnou sanací.

Město 11 komentáře | » číst dál

Zapojte se: aukce cen energií pro domácnosti


Mělník chystá na červen elektronickou aukci energií

Mělník -- Město Mělník připravuje na červen elektronickou aukci energií a vyzvalo obyvatele, aby se do aukce zapojili a ušetřili tak náklady za plyn a elektřinu. V průměru by obyvatelé Mělníka mohli na energiích ušetřit oproti současným cenám 20 procent. ČTK to dnes řekli mluvčí radnice Helena Vavřinová a Jan Nedvídek ze společnosti eCENTRE, která aukci na dodavatele v Mělníku bude zajišťovat.

Město 1 komentář | » číst dál

Výběrová řízení a hodnocení kvality MÚ


V poslední době se na mě obrátilo několik anonymů i konkrétních osob ohledně údajně zmanipulovaných výběrových řízení na úřednické pozice naší samosprávy. Nevím, jak dlouho se říká, že na úřadě „ruka ruku myje“, ale cítím potřebu se k tomu vyjádřit, protože i já jsem byl obviněn, že v tom hraji svou roli. Je pravda, že mám osobní zkušenost s tím, jak se na poslední chvíli mění podmínky přijímacího řízení na vedoucí pozice v rámci úřadu, ale zároveň musím dodat, že jsem byl také první, kdo s takovým postupem hrubě nesouhlasil.

Město Napsat komentář | » číst dál

Parkovací systém Pango byl vůbec poprvé v ČR spuštěn v Mělníku

Víte co mají společného New York, Tel Aviv, Hamburk a Mělník? Kromě toho, že se jedná o krásná města, spojuje je ještě jeden společný jmenovatel. Tím je unikátní parkovací systém Pango. Pango nyní přichází i do České republiky a první, kdo bude mít tu jedinečnou možnost vyzkoušet si jej v praxi, jsou od dnešního dne právě obyvatelé města Mělníka.

Město 166 komentáře | » číst dál

Poznávací soutěž - část 5.

Známe své město? A chce se nám ven i v tomhle počasí?
V páté části poznávací soutěže budeme chvíli v centru města, ale na podíváme se i na místa vzdálenější.

Město 8 komentáře | » číst dál

Štědrý den v mělnickém útulku


   Na skutečně štědrý den se může těšit téměř 1 400 opuštěných zvířat ve 26 českých útulcích,  kterým se do Vánoc naplní misky kvalitním krmivem pro psy a kočky. Čtvrtý ročník kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« přinese svěřencům obdarovaných útulků z celé České republiky přibližně půlroční zásobu kvalitního krmiva Pedigree a Whiskas. Kamiony budou postupně rozvážet celkem 42 tuny granulí.

Město Napsat komentář | » číst dál

Finanční úřad se stěhuje


 

Informace Finančního úřadu v Mělníce.

Finanční úřad v Mělníce oznamuje, že koncem prosince 2012 dojde k přestěhování FÚ na novou adresu: Tyršova ulice č. 105, Mělník. 

Město 7 komentáře | » číst dál

Představuje se vám organizace DOGPOINT - nový provozovatel mělnického útulku

Město Mělník, nás na základě veřejného výběrového řízení, vybralo jako nové provozovatele místního útulku. Naše působení ve městě začne 1.1.2013.  Rádi bychom se tedy představili a pověděli vám, kdo jsme, a co děláme. Jsme tým mladých lidí se společným zájmem – pomáhat opuštěným a týraným psům. Každý z nás má bohaté zkušenosti z nejrůznějších oborů, a to nejen kolem zvířat, a dohromady intenzivně pracujeme na novém pojetí slova „útulek“.

Město 10 komentáře | » číst dál