Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Město

O našem městě - co se děje.

Poznávací soutěž - část 4.

Známe své město? Ve čtvrté části poznávací soutěže budeme především v centru města (kde je stále co objevovat) ale podíváme se i do Mlazic.

Město 4 komentáře | » číst dál

Mělnické náměstí změní tvář

Na základě úspěchu Petice pro odstranění osvětlení z náměstí došlo v minulých dnech k rozhodnutí, které zcela ovlivní vzhled náměstí a jeho okolí. Bude-li úspěšná poslední fáze žádosti o podporu z fondů EU, dojde kromě změny osvětlovacích těles na základě staršího návrhu i k úpravě fasády okresního úřadu, která je pro náměstí Míru kompozičně nevhodná už od doby, kdy byla budova postavena.

Město 2 komentáře | » číst dál

Rozhodování zastupitelů sledují na internetu tisíce lidí


 

Občané Mělníka mohou na internetu už více než rok sledovat přímé videopřenosy a následně i videozáznamy z jednání zastupitelstva, kde je vedle práce zastupitelů i jasně vidět, kdo jak hlasuje. S tím, že by lidé měli mít možnost si tato jednání pustit, přišlo před volbami jako první naše sdružení nezávislých kandidátů a TOP 09 a přestože jsme věděli, že je to smysluplné, velmi mile nás překvapily statistiky sledovanosti.

Město Napsat komentář | » číst dál

V Nemocnici Mělník vyšetří lidem ledviny při Světovém dni ledvin


Nemocnice Mělník bezplatně vyšetří ve čtvrtek 8. března zájemcům ledviny i bez doporučení jiného lékaře. V Mělníku se tak aktivně zapojí do sedmého ročníku Světového dne ledvin. Cílem kampaně je zvýšit informovanost laické veřejnosti o nemocech ledvin, možnostech jejich časného záchytu, prevence a léčby.

Město Napsat komentář | » číst dál

Poznávací soutěž - část 3.

Známe své město? Ve třetí části poznávací soutěže zůstaneme v centru města a pro někoho opět zlehka zvětšíme obtížnost.

Město 26 komentáře | » číst dál

Omezí se krádeže řidičů MHD

Článek Řidiči MHD kradou. Ztrátu zaplatí cestující. zvedl silnou vlnu emocí. Nutno říct, že většina z vás se s krádežemi setkala. Nebylo to jen na linkách MHD ale i na spojích hlavně do Prahy. Proto jsme se předsedy představenstva ČSAD Mělník, a.s ing. Studenovského zeptali na několik dotazů. Odpovědi poskytl provozní ředitel RNDr. Ševčík.

Město 3 komentáře | » číst dál

Povídání o MP Mělník. (5. díl)

Po dvou směnách a několika hodinách v terénu, přišel čas na nějaké dotazy. Ty jsem položil řediteli MP Ladislavu Hošmánkovi. Výběr těch nejzajímavějších vám představíme ve dvou dílech.

 

Město Napsat komentář | » číst dál

Poznávací soutěž - část 2.

Známe své město? Ve druhé části poznávací soutěže se podíváme i mimo centrum města a zlehka přiostříme obtížnost. Někdo může na fotografiích poznat objekty, okolo kterých občas prochází, někdo je má na očích každý den a přesto je nevnímá, a jinému mužou být uplně neznámé.

Město 14 komentáře | » číst dál

Poznávací soutěž - známe své město?

Jak dobře známe svoje město? Dokážeme vnímat jeho detaily? Nebo ho vidíme jen jako velkou kulisu ruznobarevných zdí, střech a silnic? Připravili jsme pro vás seriál poznávacích úkolů, kde bude vaším úkolem poznat z fotografie o jakou budovu, památku či objekt jde a označit jeho umístění na mapě.

Město 14 komentáře | » číst dál