Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.
Muzeum M

Město

O našem městě - co se děje.

O.s.Diakonie Broumov vyhlašuje sbírku použitého ošacení


Dne 17.září od 9:00 do 17:00 hodin se na nákladovém vlakovém nádraží uskuteční sbírka použitého ošacení. Na nádraží bude přistaven vagon, u kterého bude zaměstnanec Diakonie Broumov, který vámi darované oděvy převezme.Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem
Město Napsat komentář | » číst dál

Oživ město křídou!


Akčním dnem města Mělníka bude středa 7. 9. 2011. Vybrané chodníky se změní ve skicák desítek mladých lidí, kteří s křídami a mapami v rukou vyrazí do ulic města a budou tvořit slogany a loga pro pořádající sdružení Tmelník. Autoři nejlepších výtvorů získají nejen uznání, ale také symbolické ceny.
Město 2 komentáře | » číst dál

Klub veslařů mělnických slaví 130 let (1881 – 2011)


Zveme všechny příznivce veslařského sportu na oslavy 130 let mělnického veslování
 
Program:
9. – 30. září 2011 - Výstava o historii a současnosti veslování v Mělníku – Regionální muzeum Mělník
Město Napsat komentář | » číst dál

Inspektoři ČOI poradí občanům Mělníka i o prázdninách


Pracovníci České obchodní inspekce budou  14.září zajišťovat poradenskou službu pro veřejnost v Mělníku v prostorách Živnostenského odboru Městského úřadu Mělník, nám. Míru 51, Mělník v době od 14:00 do 15:00 hodin.
Město 1 komentář | » číst dál

K „vyřešenému“ parkování v centru města. Jakou cestou a za jakou cenu.

S velkým překvapením jsme četly v Týdeníku Mělnicko č. 31 příspěvek „Projekt řeší parkování ve středu města Mělníka“ hovořící o parkovišti v oblasti mezi ulicemi Tyršova a Na Podhoří (mylně uvedeno Na Podhradí) a Sokolem. Údiv v nás nevyvolal samotný záměr, ten je poměrně starého data, a přestože byl opakovaně zamítán, stále se vrací. Z čeho tedy překvapení vyplývá?

Město 61 komentáře | » číst dál

Tak nám střelili horkovod, paní Müllerová

 

Kupodivu bez velké informovanosti, a tudíž bez zvýšeného zájmu veřejnosti proběhl prodej dalšího významného majetku města – tepelných rozvodných zařízení. Zastupitelstvo města Mělníka na svém jednání dne 21.3. 2011 schválilo v bodě 54 jejich prodej. Kupujícím se stala Elektrárna Opatovice, a. s.
Město 37 komentáře | » číst dál

Nabídka psů v útulku Mělník


 Hektor ev.číslo 11/09
Německý ovčák,černý se znaky,pes,věk nad 10 let,nalezen 22.1.09 v obci Libiš,Hektor téměř vevidí a proto je špatně manipulovatelný,velice svéhlavý a nedůvěřivý pes.
 
 

 

Město Napsat komentář | » číst dál

Blíží se stavba průtahu


Město 7 komentáře | » číst dál

HN: Lobkowicz shání investory. Za 7,5 miliardy chce u Mělníka vybudovat rezidenční park

Lobkowicz chce vybudovat luxus za 7,5 miliardy. Plánuje i golf a koňské pólo. Majitel mělnického zámku Jiří Lobkowicz se rozhodl investovat zhruba 7,5 miliardy korun do přeměny svých pozemků u soutoku Labe a Vltavy na rezidenční bydlení v projektu Royal Mělník Park.

Město 17 komentáře | » číst dál