Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Muzeum M

Ostatní

Zaběhnuté štěně


Prosím o pomoc - dne 29.2.2016 kolem 7 hod ráno se zaběhlo v Rousovicích malé štěně ( pejsek)  Shiba Inu, rezavé, slyšící na jméno AX. Prosím o jakoukoliv informaci, nálezce odměním.

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

IKEA může pomoci zlepšit život našim žákům


"Soutěž pod záštitou IKEA může pomoci vybavit internát novým zařízením - konkrétně nejvíce potřebujeme postele... "

Naše odborné učiliště Kanina, kde máme děti se speciálními potřebami, tzn. děti ze zvláštních škol či ze sociálně slabých rodin, se dostalo do finále soutěže, která je pod záštitou IKEA a mohla by pomoci vybavit náš internát novým zařízením, konkrétně nejvíce potřebujeme postele... a tím zlepšit život našim žákům.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Mělnické děti budou dovádět na multifunkčním hřišti už v říjnu

V minulém školním roce jsme dělali průzkum, co rodičům a dětem v Domečku nejvíce chybí. Bylo to pořádné hřiště, které by využily menší i větší děti. Díky MŠ Zvoneček, která je naším častým návštěvníkem, se od Středočeského kraje podařilo získat finanční prostředky na stavbu multifunkční herní plochy. V prostoru dvora DDM Mělník nyní vzniká sportovně-pohybové hřiště, jehož slavnostní otevření se uskuteční v pátek 9. října v 16:30.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Energetika potřebuje mladé odborníky. Budou k nim patřit studenti ISŠT Mělník?


   „O budoucnosti energetiky se rozhoduje dnes,“ říká doc. Ing. Jaroslav Zeman, CSc., který povede v pondělí 20. 4. 2015 přednášku pro studenty Integrované střední školy technické v Mělníku. Tématem budou energetické zdroje a jejich využití, technická řešení a ekologické dopady, spotřeba elektřiny i související celospolečenské otázky. Jaderný expert se s posluchači podělí také o zkušenosti z praxe a odborné znalosti. Program doprovodí praktické ukázky, například měření přírodní radioaktivity.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Všechny informace k PID - Mělník, Neratovice


Byly spuštěny stránky s informacemi k zavedení Pražské integrované dopravy do Mělníka.

http://integrace.ropid.cz/

V přehledných sekcích zjistíte vše potřebné, informace se budou dále doplňovat.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Na preventivní prohlídky chodí pouze čtvrtina Čechů, ledviny jim v rámci Světového dne ledvin zkontrolují specialisté

Jednou za dva roky se může každý zdravotně pojištěný občan zdarma dozvědět, jak na tom je z hlediska nejčastějších civilizačních onemocnění, a to díky preventivním prohlídkám u praktického lékaře. Přesto plné tři čtvrtiny občanů tuto možnost nevyužívají. I na tuto skutečnost upozorňuje v České republice kampaň u příležitosti Světového dne ledvin, která navíc ve čtvrtek 12. března 2015 nabízí bezplatné konzultace přímo v nefrologických ambulancích. Ta v pavilónu D Nemocnice Mělník bude otevřena v tento den pro všechny zájemce od 7 do 15.30 hodin.   

Ostatní Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Uzavření cyklostezky přes Hořínský park


Z důvodu opravy cyklostezky bude tato uzavřena přes Hořínský park celý den a to ve středu 23. 7. 2014

Ostatní Napsat komentář

Čtenáři pomáhají dětem na Mělnicku s dopravou do školy

Cesta do školy pro většinu dětí není nic složitého, ne však pro děti na vozíčku. Jejich rodiče je často nemohou denně dopravovat tam a zpět. Postiženým dětem na Mělnicku proto pomáhá organizace Maltézská pomoc. Každé ráno vypravuje tři speciální vozidla, která školáky s postižením vyzvednou doma, odvezou do Speciální školy ve městě a odpoledne je zase dopraví zpátky domů. V letošním školním roce budou mikrobusy rozvážet celkem devatenáct dětí. S pokrytím vysokých provozních nákladů pomohou také čtenáři z projektu Čtení pomáhá.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

v Lužci se našla fena ovčáka


v Lužci nad Vltavou se našla fena německého ovčáka vlkošedá (starší). Na krku má obojek, ale bez známky. NEVÍTE NĚKDO KOMU BY MOHLA PATŘIT?? Kdyžtak prosím dejte vědět na tel. 732 474 551 JE TO NUTNÉ! DĚKUJI MOC!

Ostatní Napsat komentář | » číst dál