Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Sport

Závěr sezony se vyvedl

O uplynulém víkendu se na Valašsku odehrál poslední podnik Mistrovství České Republiky ve sprintrally. Mezi 129 posádkami na startu nechyběla ani mělnická dvojice Libor Horák/Ivan Fryč startující v kategorii dieselových speciálů s vozem Škoda Octavia. Po vítězství na předchozí Rally Jeseníky se mělničtí usadili na 2. místě v šampionátu a ve Vsetíně tak bylo hlavním úkolem tuto pozici uhájit.

Sport Napsat komentář | » číst dál | 3 přílohy

Mělnický terénní duatlon vyhrál Luboš Truhlář

S tratí sobotního terénního sprint duatlonu v Mělníku si nejlépe poradil Luboš Truhlář. O více než tři minuty porazil neratovického triatlonistu Jaroslava Bryndu. Duatlonu se na Chloumku účastnilo přes padesát mužů a žen.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Zbývá den slevněného startovného na mělnický duatlon


Do konce června se mohou závodníci přihlásit na mělnický terénní duatlon za zvýhodněné startovné 100 Kč. Duatlon odstartuje 28. září 2013 v Mělníku Chloumku. Více informací o závodu najdete na www.duatlonmelnik.cz

Sport Napsat komentář | » číst dál

NOVĚ VÝCVIKOVÝ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY A INTENZIVNÍ KURZ AGILITY

Základní Kynologická Organizace Mlékojedy, pořádá pro zájemce o výcvik a sport se psy

INTENZIVNÍ KURZ AGILITY a VÝCVIKOVÝ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Přijďte mezi nás, těšíme se na Vás. Teplé, pestré občerstvení zajištěno Smiling

Sport Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Mělnický terénní duatlon vyhrál Tomáš Jiránek


Mělník 30. září – Sobotní terénní sprint duatlon v Mělníku překvapivě vyhrál Tomáš Jiránek. Velmi těsně porazil favorita Jaroslava Bryndu, který přijel obhájit prvenství z předchozích tří ročníků. Duatlonu se účastnilo přes padesát mužů a žen.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Pozvánka na 17. Cyklotrek okolím Mělníka


 

Zdravíme všechny cyklistky a cyklisty,
 
srdečně Vás zveme na 17. Cyklotrek okolím Mělníka, který pořádáme v sobotu 6. října 2012. Start a cíl jsou v areálu městského koupaliště ve Mšeně, sraz je v 8:30, společný start v 9:00 hod.
Sport Napsat komentář | » číst dál

4 dny zbývají ... do MJ50 podevatenácté

Tento závod, který vznikl v 90. letech jako studentská recese, určená pro několik lidí, postupně získával na popularitě a dnes již neodmyslitelně patří k předprázdninovému období na Mělníku. S přibývajícími ročníky rostla i úroveň celého klání, a proto již nikoho nepřekvapí, když se na jindy liduprázdném sobotním náměstí sejde i stovka startujících a přibližně 2000 fanoušků této, v létě jistě netradiční, podívané.

Sport 3 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Po roce opět na místě činu, tentokrát úspěšně!

O uplynulém víkendu se v okolí Hrádku nad Nisou uskutečnil druhý podnik mistrovství České republiky v jednodenních soutěžích. Na startu nechyběla ani mělnicko - příbramská posádka ve složení Libor Horák a Jiří Wimmer. Na velice těžkých a technických tratích vybojovala druhé místo mezi dieselovými speciály.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Volné termíny v tělocvičně


Chcete si s partičkou zahrát nohejbal, volejbal? Nebo jenom ve dvouch tenis?

Obec Dolní Beřkovice nabízí skupinám i jednotlivcům volné odpolední, večerní a víkendové termíny v nově vybudované, moderní tělocvičně. Cena pronájmu je 300,-/hodinu. Více informací a konkrétní volné termíny na telefonu: 602 315 109

Sport 3 komentáře | » číst dál