Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Sport

MJP 16. ročník


Na stránkách www.bezky.cz se objevila informace, že Mělnická jizerská padesátka leto bude!

Viz tento odkaz.

Sport Napsat komentář

Zimní radovánky v Milovicích

V sobotu 13. prosince nás v Milovicích čekal poslední letošní závod, sezona ale pokračuje až do května 2009. Týden před závodama jsem pečlivě sledoval předpověď počasí, všude mě strašili, že napadne kilometr sněhu a já pomalu začínal hledat v inzerátech závodní tank.

Sport Napsat komentář | » číst dál | 3 přílohy

Hokej: V novém roce poprvé na hokej!


V sobotu 3.1. od 18:00 roztáčí svá novoroční kola druhá hokejová liga. V polabském derby se domácí Hc Junior střetne s Litoměřicemi. Přijďte se po svátcích pobavit dobrým hokejem. Utkání začíná na mělnickém stadionu v 18:00.

Sport Napsat komentář | » číst dál

II.liga HC Junior Mělník - výsledky


22. kolo HC Junior Mělník – HC Kobra Praha 7:3 (1:0, 2:0, 4:3)

23.kolo VHS HC Benešov – HC Junior Mělník 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Mělník před vánoční přestávkou "přezimuje" na slušném šestém místě.

Sport Napsat komentář

Hokej: Před derby prohra i výhra!


V neděli 14.12. zajíždí Hc Junior Mělník do Roudnice. Derby začíná od 17 hodin. Před tímto zápasem si svěřenci Petra Brdičky vedli střídavě. Nejdříve ve středu nestačili doma na Klatovy a v sobotu jasně přehráli trápící se Rokycany. Druhá část soutěže tedy začala pro Mělník vítězně.

HC Junior Mělník - HC Klatovy 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky:
8. Vrzal (Boháček), 17. Příhoda, 25. Tondr (Ambroz) – 12. Setikovský, 26. Kepl (Dorňák, Geltner), 42. Švík (Holub), 56. Dorňák (Hobl, Kepl), 60. Holý (Hobl)

HC Junior Mělník – HC Průmstav Rokycany 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)


Branky a nahrávky:
10. R. Kala (Kašák, Jakeš), 29. R. Kala, 31. Příhoda (R. Kala, Krejčí), 35. Jakeš (R. Kala), 46. Kalivoda (Kašák, Jakeš), 58. Příhoda (Buriánek, David) – 1. Hrubý (Pavlis, Metlička), 51. Kreuzman (Bednář, Kocman)Sport Napsat komentář | » číst dál

Hokej: Další debakl si Mělník veze od Vajgaru


KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Hc Junior Mělník 7:2 (1:1,5:0,1:1)
Branky: 18. Kurikka (Mäkellä), 22. Mäkellä (Šťastný), 24. Mrázek (Skokan, Šťastný), 34. Dvořák (Mazanec, Klíma), 39. Šulčík, 40. Šťastný (Mrázek), 43. Mazanec (Šulčík, Dvořák) – 18. Boháček (Chamrád), 59. R. Kala (M. Kala, Jakeš)

Mělník u Vajgaru pouze navázal na poslední špatné výkony. Nyní ho čeká série dvou domácích zápasů.
Ve středu 3.12. hostí Klatovy a v sobotu 6.12. Rokycany. Začátky zápasů jsou v 18 hodin.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Hokej: Jablonec vyloupil Mělník


Hc Junior Mělník - Hc Vlci Jablonec nad Nisou 0:4 (0:2,0:0,0:2)
Branky: 20. a 47. Měrtl, 14. Bacovský, 44. Kapička

Asi nejhorší domácí utkání sezóny mohli vidět fanoušci, kteří v sobotu dorazili na mělnický zimní stadion. Vlci z Jablonce nad Nisou nedali oslabenému Mělníku pražádnou šanci a odvezli si jasnou výhru 4:0.

V neděli Mělník zajíždí k utkání do Jindřichova hradce.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Hokej: Mělník veze z Lípy bod


Hc Predators Česká Lípa - Hc Junior Mělník 2:1TS (1:0,0:0,0:1-0:0)
Branky: 5.Mrkvička, rozhodující nájezd Musil - 43.Vach

Krásné utkání sledovalo včera v nově zrekonstruované hale českolipských Predátorů 1300 diváků. A hokej se jim musel líbit. Hrálo se nahoru dolů. V první polovině utkání měli navrch domácí, kteří ovšem dokázali skórovat jen jednou, když se v 5. minutě trefil za Vokurkova záda Mrkvička. Ve druhé třetině gól nepadl. Do třetí třetiny vlétli lépe mělničtí hokejisté, kteří se snažili vyrovnat. Po krásném blafáku zakončoval do prázdné branky Karel Vach a bylo vyrovnáno. Od té doby už byla režie zápasu vedena Mělníkem, kterému stál v cestě jen výborný brankář Fikrt. Protože v základní hrací době už žádný gól nepadl, musel se zápas rozhodovat až v prodloužení a samostatných nájezdech. Za Mělník nedal branku David ani Roman Kala, a tak domácí o své výhře rozhodli úspěšnými nájezdy Šestáka a Musila.


Hc Junior Mělník Vás zve na zápas proti Hc Vlci Jablonec nad Nisou. Hraje se ve středu 26.11. od 18:00.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Do České Lípy pro první místo?


V sobotu se mělničtí hokejisté střetnou s Predátory z České Lípy. Mělník je po prohře s Nymburkem na druhém místě a určitě se bude chtít proti posílenému soupeři (z Benátek přišel Mojmír Musil) vytáhnout a vrátit se do vedení v soutěži.  Utkání na českolipském ledě začíná v 17 hodin. Do Lípy je vypraven i autobus mělnickými fanoušky. Odjezd od zimního stadionu je v půl třetí. Pokud tedy máte zájem utkání vidět a do Lípy nejedete po vlastní ose, rezervujte si místo na telefonu 315 623 388.

Sport Napsat komentář | » číst dál