Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Sport

Mrazivé peklo

V neděli 18. 11. 2007 se na autodromu v Sosnové u České Lípy uskutečnil závěrěčný podnik šampionátu F1Sports.cz Kart Race 2007.

Sport 4 komentáře | » číst dál

Ze zatáčky do zatáčky

O uplynulém víkendu nás čekal předposlední závod letošního roku, tentokrát v A-Kart aréně v Litomyšli. Termín závodu byl výjimečně stanoven na neděli na osmou hodinu ranní...

Sport 2 komentáře | » číst dál

Velká cena Hl.města Prahy ve Mšeně

Už 25.8.2007 bude na náměstí ve Mšeně u Mělníka odstartován 8. podnik seriálu Computer System Czech Enduro Championship 2007 a zároveň 5. Enduro soutěž letošní sezóny. Soutěž je vyhlášena jako Velká cena Hl. města Prahy a absolutní vítěz soutěže poprvé převezme z rukou zástupce pražského magistrátu prestižní putovní trofej.

Sport 2 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Mělnické videobraní

Na serveru f1sports.cz bylo uveřejněno video popisující motokárový šampionát F1Sports.cz KART RACE, kterého se - jak jistě dobře víte - účastní také Mělníček.cz Racing Team.

Sport 2 komentáře | » číst dál

Turnaj v malé kopané

Dirty Brothers pořádají TURNAJ V MALÉ KOPANÉ PROTI RASISMU, DROGÁM A VÁLCE.
Kdo jsou Dirty Brothers? Jsme skupina mladých lidí, která má za cíl sjednotit na Mělníku a okolí alternativní mládež a pořádat společně/é koncerty, diskuze, přednášky, sportovní utkání apod. Dalším cílem je utvrdit přátelství mezi lidmi se stejnými názory a zájmy. Odmítáme jakoukoliv formu totality (bolševismus, nacismus, fašismus apod.), drogy, války, rasismus a podobná svinstva.

Sport 9 komentáře | » číst dál

Mělničtí "sou-druzí"

F1Sports.cz KART RACE má za sebou šestý podnik, který proběhl tuto sobotu na okruhu SK TOP KART Cheb. Jednalo se o vytrvalostní závod na 2x 90 minut, přičemž v každém z obou závodů musel každý tým minimálně jednou vystřídat všechny své jezdce. Předpověď počasí hlásila přeháňky, takže jsme byli připraveni na mokrý závod. Počasí se ale "vyřádilo" večer před závodem a tak se ráno startovalo pouze na vlhké trati, která ale rychle osychala zásluhou nehezky pálícího sluníčka.

Sport 3 komentáře | » číst dál

Bída v Žebráku...


V sobotu 23. 6. pokračoval v Žebráku u Plzně svým pátým podnikem šampionát F1Sports.cz KART RACE. Formát závodu byl stejně jako v Rychnově "spravedlivé sprinty", tedy osm rozjížděk po dvaceti minutách. Trať v Žebráku je sice krásná, ale nedává moc možností k předjíždění, takže se nezvykle často penalizovalo a také nebyla nouze o emotivní projevy některých závodníků...

Sport Napsat komentář | » číst dál

Rychnovská bitva


Předposlední květnový pátek jsme se vydali směr Rychnov nad Kněžnou. V sobotu nás tam čekal 4. závod F1Sports.cz KART RACE 2007, tentokrát na strojích Honda 340 systémem spravedlivých sprintů. Po příjezdu na místo proběhla v centru města večeře, pivko, obhlídka místního řeziva - a že bylo na co se koukat - a potom hurá na ubytování...

Sport Napsat komentář | » číst dál

Pouliční liga

Dobrý den, týmto bych chtěl oznámit, že se chystáme uskutečnit tzv. Pouliční ligu v basketbalu. Jedná se o střetnutí jednotlivých ulic v basketbalu.

Sport Napsat komentář | » číst dál