Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!
Muzeum M

Sport

Floorballový turnaj

Zdravím všechny příznivce děrovaného míčku a umělých hokejek. Dne 20. 5. 2007 plánujeme turnaj v hale BIOS s názvem " Kdo v sobotu chlastá, v neděli blbě běhá CUP"

Sport 1 komentář | » číst dál

Bronzové Měcholupy


Po smolném březnovém závodě v Českých Budějovicích se v sobotu 28. 4. uskutečnil v Měcholupech čtvrtý závod šampionátu F1Sports.cz KART RACE 2007. Závodilo se formátem challenge, tedy 2x 10min kvalifikace a 2x 15min závod. Mirkovi a Jakubovi se vydařila kvalifikace a mohli tak pro Mělníček.cz Racing Team nasbírat hodně bodů. V jednom závodě byl ale Jakub sestřelen soupeřem, v jiném závodě mi po drobné kolizi prasklo plynové lanko a musel jsem odstoupit...

Sport 3 komentáře | » číst dál

Mělník zabojoval a vydřel postup

Basketbal – Mělnické áčko o víkendu na domácí palubovce proti Kolínu a Kutné Hoře zabodovalo a výsledkem byl posun na sedmou pozici, a tedy splněný postup do vyřazovací části.

Sport 1 komentář | » číst dál

První závod za námi

V sobotu 24. 4. 2007 se v brněnském M-Paláci konal první závod sezony 2007. Jednalo se o vytrvalostní závod na 2x 95 minut, přičemž se museli v každé rozjížďce vystřídat všichni tři členové týmu. Na jak dlouhou dobu usedne ten který jezdec do závodu bylo čistě na strategii týmů.

Sport 2 komentáře | » číst dál

Sedm zklamaných...

V sobotu se rozhodlo o osmi zklamaných týmech. Konkurence byla opravdu velká, takže prosadit se nebylo vůbec jednoduché.

Sport 7 komentáře | » číst dál