Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Zpravodajství

Vloupání do laboratoře


V době od 25. září do 29. září 2009 vnikl po rozbití okna zatím neznámý pachatel do laboratoře firmy sídlící v Neratovicích, ulice Ke Spolaně a zde odcizil laboratorní váhy a ph metr. Poškozené firmě tak způsobil škodu ve výši 42 000,-Kč.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Dopravní nehoda v Libiši


Dne 27. září 2009 před polednem došlo v Libiši k dopravní nehodě mezi motocyklem Suzuki XF 650, který řídil sedmačtyřicetiletý muž z Mělnicka, společně s ním na motocyklu jela padesátiletá žena a osobním vozidlem Peugeot 205, který řídil třiačtyřicetiletý muž z Mělnicka.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Dopravní nehoda se zraněním


Dne 26. září 2009 před jedenáctou hodinou dopolední došlo na Mělníku, ulice Řípská k dopravní nehodě mezi motocyklem Yamaha FJR 1300, který řídil dvaatřicetiletý muž z Prahy a osobním vozidlem Peugeot 405, který řídil dvaatřicetiletý muž z Mělnicka.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Neplatil alimenty


Čtyřiačtyřicetiletý muž z Mělnicka si v době od září 2007 do poloviny září letošního roku řádně neplnil vyživovací povinnost na svého syna, stanovenou mu soudem a tímto jeho jednáním vznikl dluh na neuhrazeném výživném ve výši 72 000,-Kč.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Krádež věcí z vozidla


V době od 26. září 2009 do 27. září 2009 odcizil neznámý pachatel bez užití násilí ze zaparkované vozidla Alfa Romeo na Mělníku, ulice Seifertova značkové sluneční brýle a svatební oděvy. Svým jednáním způsobil škodu ve výši 29 000,-Kč.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Odcizení vozidla


Koncem července letošního roku odcizil neznámý pachatel na Mělníku – Chloumku odstavené motorové vozidlo Peugeot 405, které zde majitel zanechal z důvodu poruchy. Tři dny poté vozidlo nalezla hlídka policistů z oddělení ve Mšeně odstavené a z větší části rozebrané v obci Střemy.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Zloději kol dopadeni


Dvojice mužů z Českolipska ve věku dvacet a čtyřiapadesát let přijela osobním vozidlem s přívěsným vozíkem dne 26. září 2009 odpoledne na parkoviště u Pokliček v Kokořínském dole. Zde následně odcizili dvě horská jízdní kola, značek Dominator Detroit a Madison Kansas. Jízdní kola naložili do vozíku a z místa ujeli směrem k obci Mšeno. Daleko nedojeli. Před obcí Vojtěchov s vozidlem havarovali a zde je dostihli policisté ze míšenského obvodního oddělení Mšeno a na místě je zadrželi i s jejich kořistí.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Vloupání do vozidla


Dne 26. září 2009 v odpoledních hodinách rozbil neznámý pachatel okno u motorového vozidla GMC Yukon, které bylo odstavené na parkovišti u Pokliček v Kokořínském dole. Z vozu následně odcizil notebook, batoh s fotoaparátem a osobní kufřík. Odcizením věcí způsobil poškozenému škodu ve výši 72 000,-Kč. Na poškození vozu vznikla škoda ve výši 40 000,-Kč.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Požár v bytě


Dne 25. září 2009 došlo po třinácté hodině na Mělníku, ulice Vlasákova k požáru v jednom z bytů v panelovém domě. Dle předběžných zjištění policistů z obvodního oddělení na Mělníku došlo k tomu, že si třiasedmdesátiletý majitel bytu vařil na plynovém vařiči. Na chvíli své činnosti nevěnoval dostatečnou pozornost a následkem toho došlo k požáru. Při požáru byl majitel bytu lehce zraněn a po ošetření v nemocnici propuštěn do domácího léčení

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál