Tip: Přehledný program nejbližších kin v regionu naleznete zde.
Bowling Ludmila 2017

Zpravodajství

Kraj zaplatí odstranění následků znečištění vod

Rada Středočeského kraje na svém zasedání projednala a schválila žádost Města Mělník o poskytnutí finančních prostředků z havarijního fondu pro ochranu jakosti vod na úhradu nákladů vynaložených na odstranění následků havarijního znečistění povrchových vod v přístavu Mělník v celkové výši 300 088 korun.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Tak nám tu nemocnici neprodali ...

Soutěž na prodej mělnické nemocnice, kterou měla získat společnost MEDA, se vrací na začátek. Firma totiž ve stanoveném termínu nesložila požadovanou částku, řekl mluvčí Středočeského kraje Martin Kupka. O tom, kdy bude nové výběrové řízení na prodej či pronájem mělnického zařízení vypsáno, se podle něj rozhodne v pondělí.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Opět se šlo na Nedvězí.

V sobotu 20. ledna se opět po roce vydali mělniční a neratovičtí turisté na pravidelný zimní přechod vrchu Nedvězí.

Zatímco oddíl z Neratovic zahájil přechod V Chudolazech a končil podle informací na Starém Berštejně, tak oddíl z Mělníka tentokrát zahájil v Dubé a pokračoval přes Dražejov, Nedvězí a Osinalice do Chudolaz, kde ve velmi pěkném prostředí zájezdního hostince U Červených Vrat svůj přechod zakončil.

Zpravodajství 1 komentář | » číst dál | 5 přílohy

Jak se žije maminkám s kočárky

V každodenním životě čekají na maminku s kočárkem nejrůznější nástrahy a překážky, které musí zdolávat. Mnohé z nich zůstávají nepřekonatelnou bariérou – rozbité či zcela chybějící chodníky, auta zaparkovaná na chodnících a na přechodech, bariérové vstupy na úřady, pošty, do bank, neuklizené psí exkrementy…

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Pomozte najít pachatele!

Mělnická radnice vypsala padesátitisícovou odměnu tomu, jehož informace povedou policii k dopadení pachatele, jenž v sobotu 9. prosince znásilnil sedmnáctiletou dívku.

Zpravodajství 21 komentáře | » číst dál