Tip: Přehledný program nejbližších kin v regionu naleznete zde.
Bowling Ludmila 2017

Zpravodajství

Dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc


V pátek 22. dubna 2016 v 7:50 hodin nám byla nahlášena nehoda, při které čtyřiačtyřicetiletá cyklistka při pádu z kola utrpěla  zranění. Cyklistka jela v obci Neratovice  v ulici U Závor ve směru od Byškovic. Ve stejném směru jela i bílá dodávka bez nápisů či jiných markantů, jejíž řidič cyklistku údajně ohrozil a ona v důsledku toho spadla na vozovku. K nehodě došlo na úrovni pneuservisu.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Pozvánka na Den bezpečí a pořádku Mělník


Sedmý ročník  Dne bezpečí a pořádku se v letošním roce  koná 19. května 2016 od 9:00 hodin jako tradičně v Parku Podolí, za hypermarketem Tesco. Seznámit se zde můžete s prací a technikou záchranných složek, zeptat se  a získat informace týkající se prevence kriminality. Připraveny jsou zajímavé ukázky práce policistů, strážníků městské policie, hasičů, záchranné služby, Besipu a dalších. Program zahájí v 9 hodin starosta města Mělník MVDr. Ctirad Mikeš.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Demolice mostu v ulici Mladoboleslavská ve městě Mělník


V pondělí 25.4.2016 proběhne kompletní demolice mostu v ulici Mladoboleslavská ve městě Mělník. Na základě jednání mezi městem Mělník, Policií ČR, ŘSD ČR a krajským úřadem pro Středočeský kraj ohledně koordinace třech součastně realizovaných staveb ve městě Mělník (demolice mostu, okružní křižovatka u benzínové stanice Shell a první část obchvatu Mělníka), bylo rozhodnuto, že bude nákladní doprava vyvedena zcela z města Mělník a osobní doprava využije objízdných tras po vedlejších ulicích. Tato stavba a i zbylé dvě budou ukončeny před řepnou kampaní. Předpokládaný termín ukončení oprav je na začátku září 2016.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Okradl kamarádovu matku


Mělničtí policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže třiatřicetiletému muži. Ten byl pozván svým kamarádem na návštěvu do bytu jeho matky. V nestřeženém okamžiku odcizil ze stolku v obývacím pokoji volně položený notebook. Z něho odinstaloval všechna data a přeinstaloval softwar na svou osobu. Po té, co mu kamarád volal a notebook chtěl po něm vrátit, zanechal ho na jednom ze stolů na stolní tenis na hřišti, kde kamarád bydlí. Zde ho také našel a odevzdal své matce. Přeinstalací však způsobil škodu ve výši téměř 7 000,- Kč. Nejen, že si přisvojil cizí věc, ale způsobil tak i škodu na cizím majetku.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Světový den ledvin - bezplatné konzultace v mělnické nefrologické ambulanci


Světový den ledvin proběhne dne 10. března 2016 a letos se zaměří na děti. Některým z chronických onemocnění ledvin přitom trpí každý desátý občan České republiky.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Reflexní prvky a jiné změny v dopravě

Dne 20. února  2016, nabývá účinnosti novela zákona č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, která mimo jiné zavádí novou povinnost pro chodce, a to mít na sobě reflexní prvky.  

 „Pohybuje-li se chodec mimo obec za snížené viditelnosti po krajnici nebo po okraji vozovky v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením, je povinen mít na sobě prvky z retroreflexního materiálu umístěné tak, aby byly viditelné pro ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích.“ Za nesplnění povinnosti dané novelizovaným zákonem lze uložit blokovou pokutu až do výše 2000,- Kč.

Při pohybu na silnicích jsou nejzranitelnější nemotorizovaní účastnící silničního provozu, chodci a cyklisté. Zejména chodci by proto měli dbát na to, aby byli dobře vidět na dostatečnou vzdálenost a řidiči motorových vozidel se jim tak mohli včas vyhnout a předešli tak tragickým střetům.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Série požárů objasněna


V posledních třech měsících sužovaly obyvatele Mělnicka požáry. Celkem šest požárů posedů v lokalitě Obvodního oddělení Horní Počaply a jeden  v teritoriu Obvodního oddělení Lužec nad Vltavou má na svědomí třiatřicetiletý muž z Mělnicka, který byl dopaden ve spolupráci s litoměřickými kolegy.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 2 přílohy

Středočeští policisté hledají nové kolegy


Je vám minimálně 18 let, máte středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou a jste trestně bezúhonní? Chcete dělat perspektivní práci, která má smysl a pomáhá celé společnosti? Kontaktujte nás na tel. 725 575 953, e-mailem: [email protected] nebo na kterémkoliv oddělení policie.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Díky dobré spolupráci přestupce neunikl trestu


Dopravní policisté při běžném výkonu své činnosti dne 26. ledna 2016 zastavili u obce Mělník osobní vozidlo Ford Mondeo. Řidič byl vyzván k předložení všech dokladů potřebných pro řízení a provoz vozidla. Při kontrole policisté zjistili, že vůz má vývozní registrační značky s více než měsíc  propadlou dobou platnosti. Technická kontrola byla propadlá více než čtyři měsíce. Osmatřicetiletý řidič, cizí státní příslušník, nepředložil ani doklad o pojištění vozu. Vozidlo tak nebylo vůbec technicky způsobilé k provozu na pozemní komunikaci.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál