Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Zpravodajství

Děti načítají 100 tisíc korun na pomoc osamělým seniorům ve Středočeském kraji


Děti z charitativního projektu Čtení pomáhá momentálně načítají peníze na podporu „Adopce seniorů“. Tento projekt umožňuje pravidelné návštěvy opuštěných seniorů od dobrovolníků, kteří jsou za tímto účelem speciálně vyškoleni. Ti se pak mohou s adoptovanou babičkou nebo dědečkem setkávat jednou týdně na dvě hodiny u kávy, u knihy, u šachů nebo mohou společně vyrážet na procházky. Projekt zaštiťuje nezisková organizace Maltézská pomoc, která organizuje adopce osamocených seniorů také v Mělníku.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Pátrání po pohřešované osobě - zrušeno


Aktualizace 20.1.2016:
Včera odpoledne bylo pátrání odvoláno, pohřešovaná je v pořádku.

por. Mgr. Markéta Johnová
tisková mluvčí P ČR Mělník

Zpravodajství 1 komentář | » číst dál | 1 příloha

Na svobodě si pobyl zhruba půl roku


Čtyřicetiletému muži sdělili policisté ve zkráceném přípravném řízení podezření  z přečinu krádež a poškození cizí věci.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Nadýchal přes dvě promile alkoholu


Ve zkráceném přípravném řízení sdělili policisté Obvodního oddělení Mělník podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky dvaadvacetiletému řidiči.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

V novém roce řešili mělničtí policisté již devět dopravních nehod


   První nehoda letošního roku na sebe nenechala dlouho čekat. Necelé tři hodiny po půlnoci pětačtyřicetiletá řidička narazila v obci Neratovice do stromu. Při odbočování z hlavní na vedlejší silnici nepřizpůsobila rychlost povětrnostním podmínkám a na zasněžené neposypané komunikaci dostala smyk.  Vjela do příkopu, kde narazila do stromu. Na místo přivolaní policisté podrobili řidičku dechové zkoušce. Ta byla pozitivní. Žena nadýchala více než půl promile alkoholu. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Škoda na vozidle byla odhadnuta na 40 000,- Kč. Řidička se dopustila přestupku, který bude předán k vyřešení příslušnému správnímu orgánu.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Žena jedoucí v protisměru byla nemocná


Ve čtvrtek 5.11. v 10:53  hodin  prováděl  strážník Městské policie Mělník kpt. Petr Limprecht  kontrolní  činnost  v  ulici Pražská. Spatřil  vozidlo  Škoda  Felicia, které jelo zcela  v protisměru a ohrožovalo  ostatní  účastníky  silničního  provozu.  Následně došlo k  zastavení  tohoto  vozidla před křižovatkou s ulicí Macharova. Za pomoci služebního vozidla bylo vozidlo zablokováno, aby řidič nemohl pokračovat v jízdě. Dle následného sdělení procházejících občanů vozidlo jelo v protisměru již od křižovatky s ulicí Fibichova. Vůz řídila velmi rozrušená žena, její komunikace byla nejasná a zmatená, stěžovala si na bolest hlavy. Žena byla dezorientovaná a stále se snažila odjet, takže strážník musel auto zajistit a odebrat ženě klíčky od vozidla. Do příjezdu RZS jí poskytoval první pomoc. RZS pak odvezla ženu do nemocnice. Na místo se dostavila druhá hlídka MP, která zde usměrňovala dopravu.  Při dalším šetření byla zjištěno, že jde o mělnickou občanku. Podařilo se zkontaktovat její dceru, která si přijela pro automobil a byla informována o celé situaci.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání


Mělničtí policisté ve spolupráci s policisty z Rokycan pátrají po šestnáctiletém Marku Havlovi, nar. 23.3.1999, trvale bytem Liběchov čp. 192, okr. Mělník.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Krádež mobilních telefonů objasněna


Velmi dobrou prací mělnických policistů se podařila objasnit krádež dvou mobilních telefonů, peněženky s platební kartou a osobními doklady. Dvacetiletý mladík odcizil tyto věci dne 11. října 2015 mezi půlnocí a jednou hodinnou ranní z kabelky, kterou měla její majitelka volně položenou na pultu v blízkosti tanečního parketu v jednom z mělnických barů.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

První výsledky celostátních kontrol zakázaného prodeje alkoholu nezletilým


Mělničtí policisté se zapojili do celorepublikové akce kontrol zakázaného prodeje alkoholu nezletilým.

Od října do prosince 2015 po celém území České republiky probíhá celorepubliková akce kontrol zakázaného prodeje alkoholu nezletilým pod názvem ALKOHOL. První fáze se uskutečnila od 9. do 16. října.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál