Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Zpravodajství

Sérii vloupání ukončili policisté se strážníky


Od pětadvacátého června letošního roku řádil na Mělníku neznámý pachatel. Ve třech případech, poté co vnikl na pozemek rodinného domu a našel nějaký vhodný předmět, jako například kámen, kus zámkové dlažby nebo rýč, poškodil okno, popř. vstupní dveře a vnikl do nemovitosti.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Zpronevěřil více jak čtyřicet tisíc


Devětadvacetiletý muž, zaměstnaný jako obchodní manažer firmy, obchodující se stavebním materiálem, sjednal na Mělníku, v polovině prosince 2014, s jednačtyřicetiletým zákazníkem obchod, týkající se dodávky a montáže garážových vrat. Od objednavatele osobně vyinkasoval zálohu ve výši 41 000,-Kč a dohodli se na termínu dodání.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Začátek prázdnin některým řidičům příliš nevyšel


Za poslední tři dny přistihli policisté na silnicích našeho regionu několik nezodpovědných šoférů. Ani v době zvýšeného dohledu nad silničním provozem, souvisejícím se začátkem letních prázdnin, si někteří držitelé řidičských průkazů neodpustí sednout za volant poté, co požijí mnohdy větší množství alkoholu. O tomto nešvaru se popsalo již mnoho papíru, ale stále málo platné. Uvedení jedinci si neuvědomují, že svým přístupem ohrožují nejen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu. A to i v případě, kdy jejich chování, končící mnohdy dopravní nehodou, naštěstí neskončí újmou na zdraví nebo na životě.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Test odolnosti 2015 – vyhodnocení


Osmnáctého června letošního roku se na Kokořínsku uskutečnil pátý ročník extrémního vytrvalostního závodu určeného pro příslušníky pořádkových jednotek, Policie ČR a dalších složek Integrovaného záchranného systému, Test odolnosti 2015, o putovní pohár starosty města Mělník. Klání se nakonec zúčastnilo osmnáct pětičlenných družstev, z toho pět družstev žen.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Cizinec usedl za volant namol a bez dokladů


Hlídka mšenských policistů kontrolovala jednadvacátého června letošního roku, po dvacáté hodině, v katastru obce Nebužely, osobní motorové vozidlo Škoda Octavia, které řídil šestačtyřicetiletý muž. Šofér se na místě podrobil dechové zkoušce. Na ukazateli přístroje Dräger se následně objevila jen stěží uvěřitelná hodnota 3,50 promile alkoholu v dechu. Cizinec uvedl, že před jízdou vypil asi pět „desítek“ a stejný počet velkých panáků tvrdého alkoholu. Policisté navíc zjistili, že osoba nevlastní řidičský průkaz.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Příčinou nehody byl mikrospánek


   Patnáctého června letošního roku, kolem čtrnácté hodiny, došlo na silnici I. třídy, v katastru obce Kly k dopravní nehodě mezi motorovým vozidlem Mazda CX-7, které řídila dvaačtyřicetiletá žena a nákladní soupravou.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Jeden z hříšníků se pokusil uplatit policisty


   Trojice řidičů zakončila o uplynulém víkendu svoji cestu na policejní služebně. Dva z nich před jízdou prokazatelně požili alkoholické nápoje, třetí řídil bez dokladů a navíc se pokoušel hlídce nabídnout úplatek.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Tablety do varny nedoputovaly


   Dvacátého května letošního roku, v podvečerních hodinách, kontrolovala hlídka kralupských policistů, v ulici Nádražní, sedmadvacetiletou ženu z Litoměřicka. Přitom u osoby policisté zajistili deset balení léků obsahujících pseudoefedrin. Žena následně uvedla, že měla v úmyslu všech 224 tablet předat blíže neustanoveným osobám, za účelem výroby drog. Uvedené množství zajištěných léčiv by stačilo k získání více jak pěti gramů pervitinu.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Dopravní situace – květen 2015


Dopravní nehodovost květen 2015


 

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál