Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
CEZ distribuce - pracovni pozice

Zpravodajství

Policisté zachránili další život


Pátrání po pětatřicetiletém muži začalo v pátek 13. ledna 2017 v odpoledních hodinách poté, co jeho příbuzný oznámil na linku 158 jeho úmysl ukončit život. Hlídka policistů Obvodního oddělení Kostelec nad Labem okamžitě zjistila, jakým vozidlem se muž v okolí pohybuje a vydala se do  terénu. Na kraji lesa v katastru obce Záryby našli zaparkované vozidlo, které patřilo právě pohřešovanému. Muže našli několik stovek metrů od vozu na žebříku mysliveckého posedu, k němuž měl uvázaný kus látky. Druhý konec měl ovázán kolem krku. Policisté nezaváhali a okamžitě začali jednat. Jeden z policistů posed obešel a muže zezadu zachytil, druhý se zepředu přiblížil a  pohřešovaného odvázal.  Zachráněný byl předán do péče záchranářů. Svým včasným a rozhodným jednáním policisté z Obvodního oddělení Kostelec nad Labem zachránili další život a přispěli k naplnění hesla „Pomáhat a chránit“.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Regionální muzeum Mělník se zúčastnilo veletrhů cestovního ruchu v Brně


Atraktivity města, zajímavosti celého regionu, tipy na víkendy, pozvánky na muzejní projekty, či výlety do přírody. To vše a mnohé další informace prezentovali pracovnice Regionálního muzea Mělník na Mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech Regiontour a Mezinárodním veletrhu průmyslu cestovního ruchu Go v Brně (19. - 22. 2.). Mělnický informační point okupovali návštěvníci s dotazy ohledně prázdninových programů pro děti, dovolenkových lokalit, ubytování, zajímají se o vinobraní, expozici historických kočárků i návštěvy skalního obydlí ve Lhotce.  Vábila je tradice mělnického vína, podzemí se studnou i turistické možnosti na Kokořínsku. Muzejnice v dobovém lidovém oděvu měly pro zájemce pestrou nabídku propagačních materiálů, pro zvídavé návštěvníky pak připravily soutěž a nezapomněly s drobnými úkoly ani na nejmenší účastníky veletrhu.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Řídil v zákazu


Mělničtí dopravní policisté při běžné silniční kontrole dne 2. ledna 2017 zastavili v obci Byškovice na silnici I/9 osobní vozidlo Škoda Octavia. Vyzvali řidiče k předložení dokladů potřebných k řízení a provozu vozidla. Vzhledem k tomu, že jim řidič žádné doklady nepředložil, byli nuceni ho převést na služebnu, aby objasnili jeho totožnost. Lustrací zjistili, že se jedná o čtyřicetiletého muže, který má vysloven platný zákaz řízení motorových vozidel, a to až do srpna 2017. Policisté u řidiče provedli také dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, ta byla negativní.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Rady pro řidiče


Většinu silnic ve Středočeském kraji pokryl sníh nebo jeho uježděné zbytky. Holé a mokré jsou jen některé úseky dálnic. Řidiči tak při svých cestách musí být opatrní. Riskantní mohou být nejen zatáčky, ale i přejíždění z pruhu do pruhu kvůli vrstvě sněhu. Na silnicích jsou často jen vyjeté koleje.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Mladík ulomil závoru


Vrchní inspektor Obvodního oddělení Mělník sdělil dvacetiletému muži a osmnáctileté ženě ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení ve spolupachatelství.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Akce LUCIE


Oddělení pobytové kontroly cizinecké policie Krajského ředitelství Středočeského kraje provedlo v součinnosti s Inspektorátem práce dne 13. prosince 2016 bezpečnostní akci Lucie zaměřenou na pobytovou kontrolu cizinců a práci s pracovním povolením. Do akce se zapojili policisté nejen z Mělníka, ale i z ostatních pracovišť krajského ředitelství, kteří se zabývají uvedenou problematikou. Na pomoc jim přijeli i hlídky z oddělení dokladů a specializovaných činností z Prahy Vinoř, neboť jsou to v kraji největší policejní odborníci na padělané doklady.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Dopravně bezpečnostní akce X


Mělničtí policisté se před vánočními svátky zapojili do dopravně bezpečnostní akce zaměřené  zejména   na zvyšování viditelnosti motoristů při mimořádných událostech. Zaměřili se i na kontroly technického stavu vozů, jejich pozornosti neuniklo zejména správné obutí zimními pneumatikami.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Firma ERWIN JUNKER si váží svých zaměstnanců!


U nás ve firmě Erwin Junker si vážíme času, který u nás naši spolupracovníci strávili a práce, kterou u nás odvedli. Každoročně oceňujeme finanční prémií zaměstnance, kteří odcházejí do důchodu i ty, kteří slaví významné pracovní výročí.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Pomozte objasnit smrtelnou dopravní nehodu


Žádáme veřejnost o pomoc při objasnění smrtelné dopravní nehody, při které zahynul devětačtyřicetiletý cyklista. Nehoda se stala v pátek 2. prosince 2016 přibližně v 5:45 hodin v Neratovicích v ulici Hraniční. Cyklista jel ve směru od ulice Vojtěšská směrem ke křižovatce v ulici V Tůních. Neznámý řidič jedoucí stejným směrem cyklistu srazil a aniž by zastavil, z místa nehody ujel. Cyklista svým zraněním na místě podlehl.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál