https://www.traditionrolex.com/7

 BURZA PRÁCE v Mělníku | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! info@melnicek.cz

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

BURZA PRÁCE v Mělníku

Krajská  hospodářská komora Střední Čechy  vás zve  k návštěvě BURZY PRÁCE v Mělníku, která se koná ve středu  dne 8. března 2017 od 10,00 do 16,00 hodin. Místo konání Masarykův kulturní dům (U Sadů 323, Mělník).

Na akci nabídnou firmy z okresů Mělník, Kladno a Praha východ pracovní nabídky v  oborech technických,  sociální služby,  chemický průmysl, logistika,   autodoprava, administrativa, obchod, zemědělství  a další.  

Uplatnění mohou najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským vzděláním a také vysokoškoláci.  Akce je příležitostí pro budoucí absolventy škol  již nyní vyhledat vhodného zaměstnavatele, popřípadě získat praxi v zajímavé firmě. K prezentaci svých studijních oborů jsou přizvány i střední školy z regionu.  Příležitost najít práci mají také  handicapované osoby.

Poradenství pro nezaměstnané, rodiče vracející se po rodičovské dovolené, popřípadě pro zájemce o změnu profese zajišťuje Úřad práce Mělník, přičemž je možné získat také informace o nabídce rekvalifikací apod.

Vítáni jsou nejen všichni zájemci o práci z řad nezaměstnaných, absolventi škol, žáci vyšších ročníků základních škol i jejich rodiče, kteří se rozhodují o výběru vhodné střední školy, ale i všichni ti, kteří se chtějí dozvědět o nabídkách firem a nabízených pracovních místech, která jsou v současné době aktuální na trhu práce ve Středočeském kraji.

 

Zájemci z řad zaměstnavatelů, kteří by chtěli na akci prezentovat svou nabídku,  jsou vítáni. Přihlášení na  sizlingova@komora.cz , tel. +420 702 020 489 Vladislava Šizlingová
https://www.traditionrolex.com/7