Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!
Muzeum M

Natvrdel 2020

19/09/2020 - 18:00
19/09/2020 - 23:00
iCal
 

Srdečně zveme v sobotu 19. září do Velvar na již třináctý ročník hudebního minifestivalu NATVRDEL. Letos už konečně v nové dřevostavbě – Účku.

Celý program zahájí mim, Michal Hecht s jeho PANTOMIMOU pro všechny generace. Dívčí šestičlenné „a capella“ sdružení TOTÁL VOKÁL jsme mohli v roce 2014 vidět na Malvaňáku v šapitó poprvé, kdy nám zazpívaly i místní hymnu Ó, Velvary! V té době se současná podoba okolí Malvaňáku rodila a projekt Účka se začínal kreslit. To budou holky na tu změnu po šesti letech koukat! Začátky UŽ JSME DOMA sahají do první poloviny osmdesátých let. Od té doby kapela několikrát objela doslova celý svět, vydala mnoho desek u nás i v zahraničí, odehrála tisíce koncertů. Pokud bychom měli ukázat na nejvýznamnější tuzemskou kapelu alternativního punk/rocku, budou to rozhodně UJD! Těšte se na energickou hudební jízdu! TIMUDEJ, pohybující se na pomezí hudebních žánrů ska, world music, pop, rock či electroswing, jsou proslulí svými energií nabitými koncerty. Krásná taneční tečka za letošním Natvrdelem. V pauzách zabubnují QANTAKYTECH a zažonglují ohniví LOS ŽONGLOS. Dobrovolné vstupné, bude celé opět věnováno Lauře a Matějovi, velvarským dětem s dětskou mozkovou obrnou. Všichni vystupující vzhledem k dobročinnosti akce snížili své honoráře na minimum, pořadatelé pracují zdarma. I tak zbývá velká částka, kterou je nutné uhradit.

Děkujeme tedy za vytrvalou podporu MĚSTU VELVARY, METAL TRADE COMAX (Velvary), BIDFOOD (Kralupy), RESTAURACI NA HRADBÁCH (Mělník), FORGARDEN (Kralupy), PEKAŘSTVÍ ZOUNEK (Velvary), ŘEZNICTVÍ HOLÝ (Velvary), VINÁRNA NA FRANTIŠKU (Kralupy), PIVOVAR ANTOŠ (Slaný) a všem těm, kteří pomáhají a drží palce. Nešlo by to bez Vás! Díky a těšíme se!