Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Předvánoční pohoda v restauraci U Jelínků

PLACENÁ INZERCE

Hledáte  místo k příjemnému posezení? Zajímavý interiér, vynikající kuchyni? Uvolněnou atmosféru a příjemný personál? Romantické posezení při svíčkách nebo živější oslavičku pro větší skupinu?
Restaurace U Jelínků se vrací na scénu a plní Vaše přání!

Tento Mělnický příběh začíná na ulici Českolipská, mezi Mlazicemi a Vehlovicemi, kousek od závor.
Na tradici zájezdního hostince zde navazuje svěží pojetí restaurace jako místa skutečného „restaurování těla i ducha“. Přírodně dekorovaný interiér ve staročeském stylu (sláma, pytlovina, cibulové copy, porcelán...) Vás ihned odpoutá od myšlenek na svět „tam venku“ a vytváří atmosféru, ve které rádi strávíte hodiny a hodiny při povídání s přáteli.

 Jidlo a stolovani

Jídelní lístek Vás chce zaujmout chutěmi i tvary. Můžete si vybrat například polévky a speciality podávané v chlebu. Pokud raději zůstanete u klasických jídel, můžete se i u nich spolehnout na velmi chutnou a zajímavou úpravu. A Vaše chuťové buňky zde najdou jak něco extra pálivého (Oheň Praotce Čecha), tak do sladka laděnou masovou směs se švestkami, medem a mandlemi. Nezapomínáme ale ani na ty hosty, kteří si k pivu či vínu raději dají klasickou klobásku či utopence.

Personál tvoří dnes již sehraný a stabilní menší tým, který dokáže navodit přátelskou až domácí atmosféru, a přitom se můžete spolehnout na profesionální přístup všech jeho členů.

 

Firmám k službám

Pokud uvažujete o firemním večírku, podělte se s námi o Vaše ideální představy. My se pokusíme je maximálně naplnit zajímavou nabídkou z naší strany. Rádi zajistíme jak doprovodný program, tak například dopravu a další služby. Náklady na takové akce mohou být částečně nebo zcela daňově uznatelné. Nechystáte-li se organizovat firemní večírek, můžete své zaměstnance či klienty obdarovat poukázkami na konzumaci. Rádi Vám je připravíme v hodnotách i grafickém zpracování dle Vašeho přání.

 interiér

Nejen jídlo a pití.

U Jelínků – to není jen o jídle a pití, ale také o zábavě, muzice, společenských akcích. Díky velkému venkovnímu prostranství, pódiu a dobrému technickému zázemí zažila restaurace v roce 2009 několik hudebních festivalů (SOS-FEST, cca 300 návštěvníků), koncertů (Krausberry, cca 200 návštěvníků), zábav (Anenská zábava, cca 200 návštěvníků), soukromých oslav (např. svatba spojená se soukromým rockovým koncertem) a v neposlední řadě i setkání motorkářů (Motopašík I., cca 40 motorek).

Akce těchto rozměrů kladou velké nároky nejen na zajištění organizace a občerstvení, ale též využívají výhod velkého párty stanu, kde se před případným deštěm ukryje bez problémů až 100 lidí, dále přilehlé louky, kterou je možno využít jak k parkování, tak kempování, venkovní gril na selátko, udírnu, dětský koutek atd.

 

logo UjeliUJELI CLUB – klub přátel restaurace U Jelínků

Spolupracujeme s řadou partnerů, např. Melnicek.cz – internetový portál, Zadřená Klika – spolek přátel jedné stopy a využíváme sociálních sítí jako Motorkari.cz a  facebook. Pro naše partnery, účastníky akcí, hosty a přátele jsme založili „Klub přátel restaurace U Jelínků – UJELI CLUB“. Členové klubu mají možnost využívat zázemí restaurace za zvýhodněných podmínek, sami organizovat různé klubové aktivity, navazovat vztahy a spolupracovat s dalšími členy klubu, podílet se na vzájemné propagaci aktivit členů klubu atd. Ke klubu se může přihlásit jak jednotlivec, tak instituce, firma, kapela, prostě jakákoliv parta lidí, které něco spojuje. Stanete-li se členem UJELI CLUBu, stanete se součástí reálné sociální sítě, a lépe najdete kamarády a partnery pro své aktivity.

 

Je čas myslet už i na léto.

Přestože zima není zdaleka za námi, je již nejvyšší čas myslet na letní sezónu. Již teď se připravují významné akce (Motopašík II., SOS-FEST,...) a především víkendové termíny se rychle plní. Chcete-li si zorganizovat soukromý koncert (u příležitosti svatby, narozenin apod.)? Nebo plánujete jakoukoliv jinou akci? Neváhejte a rezervujte si závazně termín.

 

Kontakty?

Informace o nás najdete na www.ujeli.cz, psát nám můžete na [email protected], volat nám můžete na 608 023 464, a navštívit nás můžete na adrese Českolipská 1456, Mlazice, Mělník. 

Rád Vás poznám i osobně. 
Jakub Hermánek, majitel restaurace U Jelínků.Sponzorované články