Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Zahradní sezóna začíná

PLACENÁ INZERCE

Jaro – v zahradě blaho

Začíná jaro a s ním i sezóna zahrad. Každý kdo ji má moc dobře ví, že krásný čas strávený v zahradě s rodinou při obědě, hrou s dětmi, posezení s přáteli nebo sluněním se s knížkou v ruce je vykoupeno nemalou námahou. Ve svém volném čase, když přijdete unavení z práce už startujete sekačku, vozíte trávu na kompost, hrabete listí, sázíte květiny a plejete záhonky, čistíte dlažbu nebo lezete po střeše kvůli čištění okapů, aby jste měli krásný domov, který Vám ostatní mohou závidět.

Upřímně, zamysleli jste se již, jakou hodnotu má Váš čas? Není náhodou vaše zahrada opečovávaná zlatýma rukama, které by za tu dobu, co pracují na zahrádce, mohly vydělat někde jinde nejen tolik, že by to stačilo na její údržbu, ale zbylo by třeba i na nové šaty, kolo, nebo třeba celou dovolenou? Nebylo by nakonec účinnější, si ve volných chvílích skutečně odpočinout na upravené zahrádce a mít tak více energie na Vaše zaměstnání?

Svěříte-li zahradu odborníkům, máte navíc jistotu, že v případě že onemocníte, tak se z Vašeho anglického trávníčku nestane neprostupná louka. Odborná firma Vám zajistí pravidelnou péči bez jakýchkoliv starostí. Dle dohody Vás budou navštěvovat v dohodnutý termín během týdne. Za to Vám poděkují i sousedé, protože je v sobotu ráno už nevzbudí hluk sekačky.

Trávník je základ

Základem snad všech zahrad je trávník. Je až s podivem jakáže věda ty trávníky jsou. Jestliže chcete opravdu krásnou hustou travičku, která bude lákat k dotyku, pak nestačí pouhé sekání, stejně tak je to u živých plotů a květinových záhonů. Je třeba se o vše starat pravidelně a intenzivně. Trávník se musí také provzdušňovat, hnojit, postřikovat proti nemocem a plevelům, nebo dosévat; záhony se zase musí mulčovat, plít; stromy a keře se musí stříhat atd. To vše vyžaduje řadu různých nástrojů, nemluvě o „wapce“ na dlažbu a bazén, o speciální vřetenové sekačce na reprezentativní části trávníku, nůžky na plot, křovinořez, drtička atd. Nákup všech těchto nástrojů Vás vyjde na nemalou částku.

Následně s tím vzniká problém a to, kde všechny tyto stroje skladovat. Od toho Vám snadno pomůžeme. Tím, že se staráme o mnoho zahrad, nám umožní nákup nejlepších strojů na trhu. Zmechanizování všech činností na zahradě, zrychlení a především zkvalitnění práce. Díky zkušenostem z více zahrad Vám můžeme i poradit, čeho se vyvarovat, nebo naopak něco doporučit.

Zahradník i pro Vás

Nabídla jsem Vám dostatek důvodů, proč se vyplatí objednat si na údržbu zahrady odborníky? Jestliže stále váháte, pro správné rozhodnutí si nechte vypracovat cenovou nabídku na míru Vaší zahrady. Nabídku zpracujeme zdarma do jednoho týdne. Stačí nám napsat, o jakých službách uvažujete, kde se nachází vaše zahrádka a pošlete nám fotky plochy, jež má být udržována. U rozlehlejších zahrad preferujeme návštěvu na místě, abychom správně pochopili Vaše požadavky.

Nezapomínáme ani na ty, jež mají práci na zahrádce jako relaxaci, pak je možné si domluvit naše zahradníky pouze na některé náročné práce, jako jsou jarní a podzimní ošetření trávníků, sběr listí a mytí bazénu a jiné nepopulární práce.

 

Těšíme se na Vaše dotazy.
Neváhejte nás kontaktovat a užívejte si zahrady bez starostí již dnes!

www.vzahrade.eu

[email protected]

+420 606 587 060 


SPECIÁLNÍ NABÍDKA:
Pokud do předmětu emailu poptávky napíšete heslo Mělníček, získáte slevu 10% na veškeré práce na celou 1. sezonu!

 

Krásné jarní dny přeje za V zahradě s.r.o.
Eva Masojídková
Sponzorované články