https://www.traditionrolex.com/7

 13. ročník setkání příznivců sportovních a závodních vozů r.v. 1950 - 1980 | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

13. ročník setkání příznivců sportovních a závodních vozů r.v. 1950 - 1980

Classic Sports Car Club Mělník pořádá tento víkend už 13. ročník veteranského setkání, nebo spíše setkání majitelů a příznivců sportovních a zavodních automobilů roků výroby 1950 - 1980, se sobotním rychlostím sprintem na čtvrt míle a nedělní výstavou.

Krátce jsme pohovořili s Václavem Janovským - místopředsedou klubu a ředitelem závodu, a zjistili tak pro vás více informací o této akci.
Celá akce začala v sobotu ráno v mělnickém kempu, kdy se přijelo ukázat na 100 vozů, z nihž se drtivá většina odjela zúčastnit rychlostního sprintu na výpadovku nad Mlazicemi, která byla pro tento účel částečně uzavřena a zajištěna organizátory.
Vyšlo krásné počasí a tak byla silnice u startu i cíle plná přihlížejících, kteří se měli opravdu na co dívat. Vozy soutěžily v několika kategoriích - dle jejich stáří, a rychlost se po pořádně hlučném startu často vyšplhala až ke 160km/h a určený úsek jezdci zvládali za 14 sekund.

Mělníček.cz pro vás připravil videozáznam z části této akce, a můžete ho shlédnout: zde

CSC club Mělník nyní sdružuje na 40 členů, a v dnešních dnech uvádí do provozu své internetové stránky, které najdete na adrese: www.csccmelnik.czZpravodajství

https://www.traditionrolex.com/7