https://www.traditionrolex.com/7

 Nové podmínky použití portálu Mělníček.cz | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Nové podmínky použití portálu Mělníček.cz

Tento článek je určen všem registrovaným uživatelům portálu Mělníček.cz, kteří píší články, přispívají do diskuzí či jakýmkoliv jiným obsahem, a také všem, kteří o registraci uvažují nebo jsou prostě jen obyčejnými neregistrovanými čtenáři.

V souvislosti s plánovanou částečnou komercializací portálu Mělníček.cz vstupují tímto v platnost nové Podmínky použití služeb portálu Mělníček.cz.
Pokud vše půjde podle plánu, během následujícího půl roku přejde tento server pod správu nestátní neziskové organizace Mělníček.cz. Chceme tak zabránit tomu, aby tento projekt, který je v současné době založen na dobré vůli a volnočasové aktivitě několika lidí (zejména Petr Šťastný, Pavel Miřejovský, Markéta Přerovská, Radek Šenfeld a spousta dobrovolných přispěvatelů), postupně zanikl - jako mnoho jiných nekomerčních aktivit.

V zásadě se pro uživatele nic nezmění, pouze od této chvíle není povoleno zdarma vkládat jakýkoliv komerční obsah (ten bude redakcí upraven či smazán). Pozitivní stránkou věci je, že usilujeme o dosažení alespoň minimální ziskovosti portálu a zajištění alespoň jednoho stálého redaktora, který bude pravidelně aktualizovat a moderovat obsah.

Předpokládáme, že tento článek vyvolá možná i bouřlivé diskuse, takže se zde pokusíme odpovědět na pravděpodobně nejčastější otázky, které vyvstanou.

Důvody, proč to děláme:

 • Chceme zajistit pravidelnou aktualizaci obsahu na portálu, lepší a kvalitnější informace pro čtenáře.
 • Chceme investovat do propagace Mělníčku, a tím přilákat více diskutujících uživatelů, popřípadě nových redaktorů. A stejně tak ona propagace Mělníčku pomůže propagaci komerčního obsahu a tím budeme pro komerční inzerenty ještě zajímavějším partnerem.
 • Chceme se pokusit získat dotace, ze kterých můžeme projekt financovat a dále ho technologicky a obsahově rozvíjet. Z dotací můžeme dále financovat i partnerské projekty (např. SOS-fest).
 • Někteří z nás máme časově náročnou práci, zakládáme rodiny apod. - na Mělníček.cz pak zbývá jen málo času. Přesto nechceme nechat portál "umřít".
 • Myslíme si, že z části suplujeme informační činnost některých státních institucí a zajišťujeme tak potřebné informace jak obyvatelům regionu, tak i turistům - proto bychom za tuto činnost rádi získali určitou kompenzaci.
Co to přinese:

 • Alespoň jednoho stálého redaktora, více kvalitních a zajímavých informací, témat a článků.
 • Realizaci již dlouho plánovaného a vysněného technologického a obsahově-grafického upgrade serveru.
 • Možnost komerční reklamy pro všechny zájemce za jasně stanovených podmínek.
Co vlastně je a není Mělníček.cz:

 • Portál Mělníček.cz rozhodně není veřejnoprávní médium a nemá žádnou přímou spojitost se státními organizacemi a tím ani se zákonnými povinnostmi, které z takové pozice plynou.
 • Mělníček.cz nemá jakoukoliv přímou spojitost s žádným podnikatelským subjektem a s jeho zájmy (a to ani s těmi, kdo zde případně inzerují). Zveřejněné články a příspěvky do diskuzí vždy vyjadřují soukromé názory pisatelů.
 • Mělníček.cz je v současné době spravován výhradně dobrovolníky (redaktory, grafiky a techniky) a registrovanými uživateli (přispěvateli a diskutéry), kteří tak činí bez jakéhokoliv nároku na materiální odměnu.
Jak můžete přispět k rozvoji vašeho regionální portálu i vy:

 • Zaregistrujte se a staňte se redaktorem/přispěvatelem. Čím víc kvalitního obsahu na portálu bude, tím lépe.
 • Podpořte nás sponzorským darem nebo placenou (komerční) inzercí či reklamou.
 • Propagujte portál Mělníček.cz. Možností je mnoho - samolepky, trička, internetové bannery, odkazy...
Doufáme, že chystané změny pochopíte, a že se nám podaří s podporou Vás, čtenářů a přispěvatelů, tento projekt udržet a dále rozvíjet.


S úctou

Realizační team portálu Mělníček.cz
Mělníček.cz

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Změny vítám


Doufám, že po získání zaměstnance by týmu Mělníčku zbyly síly na rozšíření rubrik. Postrádám jakýsi přehled užitečných informací, např. seznam všech mělnických lékařů včetně jejich ordinačních hodin, telefonů a adres. Prostě cokoli, co potřebuju vědět o dění na Mělníku bych ráda našla tady na jednom místě. Díky.

Obrázek uživatele raist

1.1 re: Změny vítám


Presne na takovem katalogu informaci pracujeme. S propojenim na mapu mesta apod.


https://www.traditionrolex.com/7