https://www.traditionrolex.com/7

 PF2014 | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

PF2014

Milí čtenáři,

rok se s rokem sešel, blíží se Vánoce a konec roku. Mnozí z nás bilancují, hodnotí uplynulý rok a hledají zaručený repcept na to, jak zařídít, aby ten nadcházející byl lepší. Jiní se nechávají unášet ve víru předvánočního shonu, plni spěchu a stresu z vidiny dokonalých Vánoc. A konečně nekteří z Vás právě čtou tyto řádky na stránkách Mělníčku. Všem našim čtenářům bychom jménem celého týmu Mělníček.cz rádi poděkovali za dosavadní přízeň a podporu s příslibem, že uděláme všechno pro to, aby tu Mělníček pro Vás byl i v dalších letech.

A ať už jste naši čteáři nebo ne, máme pro vás všechny vzkaz: zastavte se na chvíli, přestaňte se stresovat a spěchat, a alepoň na chvíli se pokuste užít tu jedinečnou atmosféru Vánoc, jež jsou svátky vzájemného pochopení, klidu a lásky. A pokud už se zastavit nedokážete, tak nevadí. Jak praví jeden IT klasik, tak "nejlepší systém je systém restartovaný".

Požehnané Vánoce a úspěšný restart do nového roku 2014 Vám všem přeje
tým Mělníček.cz   Mělníček.cz

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Klidné svátky a šťastný nový rok 2014


Moc děkuji za vaše stránky a práci,kterou zde provádíte.Přeji všem klidné vánoční svátky bez stresu a hádek.Užívejte si tyhle dny s rodinou a těmi,co máte rádi ať už doma nebo na cestách a pěkný a úspěšný start do toho nového roku 2014.Ať je aspoň tak úspěšný jako byl ten letošní. Smiling


https://www.traditionrolex.com/7