Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

Zpravodajství

Červen 17, 2014

23:38

This post has been generated by Page2RSS
15:13
„Hrajte, co se hodí, Vaše Blahorodí...“ NYMBURK, MĚLNÍK – Navenek podlézavě, ve skrytu pochybovačně reaguje sluha na oznámení svého pána: „Hlásí se Vaše Blahorádio, exkluzivní hudební všehochuť pro sváteční odpoledne.“ Reklamní šot s tímto dialogem má však hlubší smysl, než jen navození kratochvilné atmosféry pro odpolední víkendové rozhlasové dýchánky. Upozorňuje, že v neděli 6. července ve 14 hodin vstupuje do hry mělnické studio polabského média, na které jsme vás na počátku dubna upozornili v článku Nakonec je z nás RADIO PATRIOT!
This post has been generated by Page2RSS

Červen 16, 2014

10:11
Na kávu se musí s láskou MĚLNÍK, PRAHA - Všechno má někdy svou premiéru. Prvně svléknete dívku, prvně do ní pronikne váš úd, což nemusí být v tentýž den. Já byl ve věku takřka přezrálém poprvé vyzván (a ztrapnil bych se, kdybych odmítl), abych přijal místo v odborné porotě, která sleduje práci barmanů u strojů na kávové espreso. Bylo to na jednom z předkol mistrovství republiky, jehož vítěz či vítězka nás bude reprezentovat na světovém šampionátu. Jednou větou - odpovědnosti fůra, praktických znalostí, co by se za nehet vešlo (kafe mi odjakživa vařily ženské).

Více...

Mělník očekává legendu undergroundu MĚLNÍK – Kdepak Plastic People Of Universe! První českou rockovou kapelou, reagující v druhé polovině 60. let na underground, vyvřelý z amerického západního pobřeží, byla Primitives Group, acidová mamba prvních beatových festivalů v pražské Lucerně, zmalovaná ještě před Kiss a sjíždějící na scéně happeningy, na které si už žádný pořadatel po nich netroufne. U mikrofonu stál Ivan Hajniš, ten, který v sobotu 17. května už jako sofistikovaný, bluesově orientovaný zpěvák ze švédského Malmö odstartuje v 21 hodin v mělnické Staré Mydlárně koncert své současné skupiny New Blues Band.      Na srdce jsou Poděbrady    Nakonec je z nás RADIO PATRIOT!   Vzdělám vás mediálně a uspějete geniálně!   Co je v domě...   Hudební archiv se uzavírá – navždycky?   Mercedes není škoda!?   Dnešní „zapadlí vlastenci“ přicházejí z měst   Místo Melodie - romantický hrad!   Kvůli Melodii se muklové muchlovali   Mělničtí šmejdi přitvrdili své rejdy   Léto na mělnický způsob   Hitparády byly vášeň, dnes je to on-line kaše   Hudební zkazky z dob, kdy voda nezlobila   Porno italiano   Jak nás Beatles zmydlili v Teplicích   Květen bývá bez svateb, ne však bez hitparád       Hlavním oslavencem bylo dětské srdce   Do školy tradá, u Tůmy se nepropadá   PRÁVO nemá právo upírat Lindseymu koule   Do desáté sezony muziky jsou vagony...   Lubomír Brabec pohlédl zelené ještěrce do očí   Komu vadily krev, pot a slzy     Chvalozpěv míří do Brna   U-em-péčka šla do cédéčka, těšme se na křtiny!   Každý kontakt se Západem se cenil a vzrušoval   Do Budějc na pivo. Ale na jaké?   Zakloňte se, harfu táhnou do oblak!   Holka na „h“   Rockery potopa nespláchne   Dánské bosorce chyběly jen dudy                                        
This post has been generated by Page2RSS

Leden 1, 1970

01:00
01:00