Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Bowling Ludmila 2017

Pouliční liga

Dobrý den, týmto bych chtěl oznámit, že se chystáme uskutečnit tzv. Pouliční ligu v basketbalu. Jedná se o střetnutí jednotlivých ulic v basketbalu.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Chcete se stát dobrovolníkem?

02/06/2007 - 08:30
02/06/2007 - 17:00
iCal

Přihlaste se do vzdělávacího kurzu Maltézské pomoci pro nové dobrovolníky. Koná se v sobotu 2.6. od 8:30 hod do 17:00hod v Domě Kněžny Emmy v Neratovicích(domov důchodců)Kojetická 1414. Sraz u vrátnice.Doprava možná busem, vlakem, vlastním autem(možnost parkovat před domovem). Cílem semináře  je vyzbrojit zájemce o dobrovolnickou službu vědomostmi a zkušenostmi pro program „Adopce“ osamocených lidí, který realizuje Maltézská pomoc v Mělníku, Nebuželích, D. Beřkovicích, Neratovicích. Seminář obsahuje témata etika, empatie a syndrom vyhoření v dobrovolnictví, role dobrovolníka, postupy při aktivizaci klienta a jiné.Dobrovolníkem může být každý, kdo je ochoten zdarma nabídnout pomoc osamoceným starým a postiženým lidem občasnou návštěvou, procházkami, předčítáním, doprovodem na společenské akce. Seminář je pro účastníky ZDARMA.

Napsat komentář | » číst dál

Kralupy si budou číst

(tisková zpráva k akci)

Chcete se alespoň na chvíli vrátit do školních lavic? Máte zájem se podílet na velkém průzkumu literárního vkusu? Nebo máte doma předškoláka a chcete mu na hodinku dopřát hezký program? To vše a ještě leccos dalšího můžete zažít ve čtvrtek 14. června, kdy si Kralupy budou číst, psát a hrát. Tak totiž zní podtitul akce, kterou pod oficiálním názvem „Den pro dobré slovo“ budou ten den organizovat učitelé a studenti Dvořákova gymnázia a Střední obchodní školy ekonomické v rámci „Dnů města Kralupy“.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Letní taneční FREE-D-BAR přivítá novou sezónu 2007 koncertem SKYLINE

Opravdu velkolepě zahájí letošní sezónu letní FREE-D-BAR v Mlékojedech. V pátek 25. května 2007 otevře své brány koncertem SKYLINE, která zahraje na mobilním pódiu přímo před barem na břehu pískovny. Vystoupení této kapely je vždy zaručeným mejdanem a společně s DJ MUCHEM, který se ujme djskeho pultu hned po koncertě, slibují skvělý vstup do nové, kvalitní kulturou nabité, sezóny. A jak je ve FREE-D-BARu zvykem, veškerý program je návštěvníkům servírován free, tedy ZDARMA.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Kniha „Z kolébky do kočárku", vydaná Regionálním muzeem Mělník, získala dvě prestižní ocenění!

Publikace „Z kolébky do  kočárku“, kterou vydalo Regionální muzeum Mělník v prosinci 2006 za finanční podpory Středočeského kraje, získala hned dvě prestižní ocenění. První z nich je Cena Svazu polygrafických podnikatelů – 2. místo za polygrafické zpracování firmou Trico, spol. s. r. o., Praha v soutěži Nejkrásnější české knihy roku 2006.
Druhé významnější ocenění získala v Národní soutěži muzeí – Gloria musealis 2006. V pátém jubilejním ročníku této soutěže obsadila 2. místo v kategorii Muzejní publikace roku.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Koupaliště naostro

Dnes v sobotu 19. května mělnické koupaliště díky pěknému počasí doopravdy otevírá. O víkendech bude mít otevřeno mezi 9 a 18, v týdnu mezi 12 - 18, od července denně mezi 9 - 19. Vlez je celodenně (ano) za 60,-, po 16,00 za 40,-, zlevněný za 40,- a za 30,-. Tak si to užijme Smiling

Sport 2 komentáře | » číst dál

Mělnická Jizerská Padesátka – počtrnácté!

j50Tak jako posledních třináct let, mají i letos – v sobotu 16. června 2007 dostaveníčko na „kočičích hlavách“ mělnického náměstí Míru všichni milovníci lyžování, recese a dobré nálady. Připraven je již XIV. ročník tradičního závodu s názvem „Mělnická Jizerská Padesátka“

Sport Napsat komentář | » číst dál

Bronzové Měcholupy


Po smolném březnovém závodě v Českých Budějovicích se v sobotu 28. 4. uskutečnil v Měcholupech čtvrtý závod šampionátu F1Sports.cz KART RACE 2007. Závodilo se formátem challenge, tedy 2x 10min kvalifikace a 2x 15min závod. Mirkovi a Jakubovi se vydařila kvalifikace a mohli tak pro Mělníček.cz Racing Team nasbírat hodně bodů. V jednom závodě byl ale Jakub sestřelen soupeřem, v jiném závodě mi po drobné kolizi prasklo plynové lanko a musel jsem odstoupit...

Sport 3 komentáře | » číst dál

Jsou na Mělnicku společnosti přátelské celé rodině?

  Rodinné centrum Kašpárek Mělník, o.s.

vyhlašuje (v rámci celostátní kampaně Sítě MC v ČR) kampaň

Společnost přátelská rodině

Kampaň Sítě MC v ČR je zaměřena na posílení rodiny ve společnosti a na podporu prorodinné politiky. Současná společnost zaměřená na výkon a úspěch vytlačuje rodiny zejména s malými dětmi mezi ohrožené skupiny na okraji společnosti, proto je zapotřebí jasně deklarovat, že děti chceme nejen  penězi a slovy, ale především činy. Ti, kdo s podporou rodiny už začali, mohou získat certifikát Společnost přátelská rodině.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál