Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Články

Ano... BIKEPARK na Mělníku bude.

Dirty bikerJe tomu chvíli, co jsem si na stránkách Mělníčku zasteskl pro absenci prostoru pro vybudování bikeparku, kde bychom mohli ukájet naše budovatelské a sportovně adrenalinové choutky.

Články 8 komentáře | » číst dál

SMS vychytávky na Mělníčku

Den se dnem sešel se a je to tu! Mělníček nyní zavádí zkušební provoz SMS služeb!

Předpokladem správné funkce je mobil vyplněný ve Vašem profilu - v menu můj účet. Následně lze přispívat do Vzkazů a posílat Soukromé vzkazy přímo z Vašeho mobilního telefonu SMSkou, kterou odešlete na standardní číslo s normální tarifikací. Tyto pilotní funkce jsou dostupné všem uživatelům zcela zdarma - pouze za cenu odchozí SMS dle Vašeho tarifu u operátora!

Články 10 komentáře | » číst dál

žELVÍ knihovnička, díl druhý, filosofický (a jedno postscripum)

A navíc jsem pro vás připravila titul ne jeden, ale rovnou dva (+ na přání jedno P.S.), abyste si toho filosofování užili. Ale nebojte se, nebude to bolet.

Články 6 komentáře | » číst dál

Pár přírodních jevů následujících dnů

Zatmění slunce

Máme před sebou hned dva důvody k oslavám. Dne 20.3.2006 v 19:25:34 SEČ vystoupí slunce ze souhvězdí Ryb a vstoupí do souhvězdí Berana a to znamená, že začne JARO Smiling , teda aspoň to astronomické. A hned několik dnů poté, 29.3. nastane zatmění Slunce. Na našem uzemí bude viditelné jen částečné, ale i tak to bude důvod na zahradní párty. Více naleznete např. zde: http://www.asu.cas.cz/zatmeni2006/

Články 4 komentáře | » číst dál

Ze zrůdy u zimního stadionu bude bytovka

Tak to je šok! Po dlouhých létech budou Mělničané konečně ušetřeni pohledu na zrůdný zpustlý objekt u zimního stadionu v Bezručově ulici. Soukromý investor ho zrekonstruje, respektive dostaví, a vytvoří v něm 70 menších bytů pro mladé rodiny.
Ještě na jaře má o několik set metrů dál začít avizovaná výstavba komplexů domů s 350 byty.

Články 5 komentáře | » číst dál

Rychlost jako ZPRAKU!

Ano, takhle rychle se blíží ZEROVOLE 3 a těsně před jeho začátkem je tu první změna. Kapela Self Sacrifice se omluvila a nepřijede, ale místo nich se nám podařilo sehnat mělnickému publiku již známou kapelu ZPRAKU!

To bude nářez:))

Články 4 komentáře | » číst dál

Jeden svět v Mělníku startuje tento čtvrtek

Vybrané snímky z mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět se budou letos již podruhé promítat i v Mělníku, a to ve čtvrtek a pátek 16. a 17. 3. v kině Sokol. Diváci se tentokrát mohou tešit na působivé dokumenty a besedy s hosty Terezou Hulíkovou a Jiřím X. Doležalem.

Články Napsat komentář | » číst dál

Něco málo info na měsíc březen v galerii

Rád bych Vás pozval na výstavu mladého výtvarníka. Zítra 7.března od 19hod zahájíme výstavu Jakuba Helcla. Představí se v čajovně jako streetartový výtvarník s citem pro architekturu. Uvidíme s čím Nás překvapí a co bude  převládat v jeho pracech, jestli streetart nebo architektura.

Zároveň se zítra uskuteční beseda na téma ČAJ. Byl jsem pozván Občanským združením ZAHRADA do domova důchodců v Nebuželích. Tak se těším na vzájemné obohacování při diskuzi o čaji. ps.pro zájemce začínáme v 10hod dopoledne.

Články Napsat komentář | » číst dál

Co je nového na Mělníček.cz

Již je to přibližně 54 dní od doby, kdy byl server Mělníček.cz spuštěn s jednou jedninou uvítací stránkou.

Za dobu jeho existence se jeho podoba velice změnila přibylo mnoho nových informací a možností. V tomto článku se zaměříme na novinky, na které bysme chtěli upozornit a na první úspěchy, které tento server má.

Články Napsat komentář | » číst dál