https://www.traditionrolex.com/7

 Články | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Články

Čajovnické noviny II - Lepší tři dny bez jídla,než jeden bez čaje

Začal jsem tento článek starým čínským příslovím. Sám sobě si pokládám otázku, proč jsem si tento nápoj tolik zamiloval(strašně rád jezdím i do jiných čajoven). Napadají mne tři odpovědi:

  1. pro jeho blahodárný zdravotní účinek
  2. pro schopnost stimulace hladiny energie
  3. jak bych tak řekl,z gurmánskéhe hlediska-pro jeho chuť.
Články Napsat komentář | » číst dál

Druhý závod seriálu Formule-1.cz

Racing Team logo V sobotu 29.4. se uskuteční v Brně - Modřicích druhý závod seriálu Formule-1.cz KART RACE, kterého se účastní také Mělníček.cz Racing Team. Při té příležitosti budou na serveru www.formule-1.cz dispozici po skončení každé kvalifikace a jednotlivého závodu aktuální výsledky a informace včetně dosažených časů. To pro ty, kteří nám budou držet palce a nedostanou se tam s námi. Další zajímavostí je předpověď počasí, která hlásí déšť, konkrétně: 10 - 14°C, oblačno, dešťové přeháňky a množství srážek: 5:00 - 8:00 - 11 mm, 8:00 - 11:00 - 10 mm, 11:00 - 14:00 - 8 mm, 14:00 - 17:00 - 8 mm

Články 13 komentáře | » číst dál

Konec hokeje na Mělníku?

V letošním roce dosáhli hokejisté A mužstva HC Junior Mělník po dlouhé době velkého úspěchu pro mělnický sport. Po vynikajících výkonech v Krajské lize mužů tuto soutěž vyhráli pouze s jedinou prohrou a postoupili do kvalifikace o postup do baráže o druhou hokejovou ligu ČR. Zde vyřadili Dvůr Králové a Chotěboř a kvalifikovali se do baráže. V této velmi náročné bitvě se jim podařilo vybojovat třetí místo a tím se kvalifikovat do příštího ročníku druhé ligy. Dokázali tak navázat na dlouholeté působení VTJ Mělník v této soutěži a potvrdit stoupající úroveň mělnického hokeje. Ten za poslední roky díky skvělé práci obětavců z HC Junior Mělník opět získává úspěchy v mládežnických kategoriích a jeho hráči pravidelně nastupují a vítězí v celostátních ligových soutěžích. Na tak malé město jde o mimořádný výsledek a prosté srovnání s ostatními sporty na Mělníku (snad kromě házené a juda) ukazuje jak velký kus práce všichni členové tohoto klubu udělali.

Články 7 komentáře | » číst dál

Autobus zase nepřijel

Pospícháte do práce nebo do školy a netrpělivě přešlapujete na zastávce.

10:53 "Kurňa, už to tady mělo bejt."

10:54 "Na Pšovce zas asi někdo vytáhnul pětistovku a jako posledně si musel jít rozměnit do potravin. To se dycky takhle zpozdí..."

10:57 "To asi nebyla pětistovka..."

11:00 "Do Prahy se zas včas nedostanu. Co se to, kurňa, děje?"

Články 32 komentáře | » číst dál

Velikonoce z trochu jiné strany

Velikonoce

Napadlo Vás někdy, jak se vlastně přijde na to, kdy přesně mají být velikonoce? Jen pro zajímavost Vás seznámím s jedním z výpočtů.
Velikonoce jsou nejdůležitějším svátkem křesťanského světa, tj. bez debat. Ale všimli jste si někdy, že jejich datum je pohyblivé, takže každoročně připadají na jinou dobu.

Články 4 komentáře | » číst dál

Tisková zpráva: Dostupnější internet s pomocí fondů EU

Již v roce 2004 zastupitelstvo města Mělníka schválilo zásadní rozvojový dokument, který se nazývá Strategický plán rozvoje města Mělníka.

Články 2 komentáře | » číst dál

Nová sezóna v Jazzové zahradě

Od 29. dubna vstupuje do šesté sezóny kulturní zařízení v přírodě s názvem Jazzová zahrada Na Staré Štaci. Najdete ji u hlavní silnice E9 praha-Mělník-Česká Lípa, přímo u železničního přejezdu u Neratovic. Tento prostor je dějištěm mnoha zajímavých kulturních akcí, jazzovými ale i rockovými koncerty počínaje, přes petanque turnaje, srazem milovníků amerických vozů Cadillac konče.

Články Napsat komentář | » číst dál

Povodňové zpravodajství : 652cm

Aktualizované povodňové informace z Mělníka.
Povodně, předpovědi, kontakty, grafy, mapa zatopení a fotogalerie.

- Povodňová výstraha zrušena

Poslední update : 06.04.  11:35

 

 

Články 6 komentáře | » číst dál

První závod sezony se povedl

V sobotu v sedm hodin ráno jsme vyrazili směr České Budějovice. Čekal nás první závod šampionátu Formule-1.cz KART RACE v letošní sezoně.

Články 8 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7