https://www.traditionrolex.com/7

 Mělníček.cz - Mělník v pohybu | Mělnický portál nejen o Mělníku
Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Komunální volby 2006

Volby do zastupitelstev obcí se konají ve dvou dnech, v pátek dne 20. října 2006 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a v sobotu dne 21. října 2006 od 8.00 hodin do 14.00 hodin. Letošní komunální volby v Mělníku budou zvláště bohaté na kanditáty - v 9 ti kandidujících uskupení se o přízeň voličů uchází 169 kandidátů. Kromě tradičních stranických kandidátek naleznou občané na volebních lístcích uskupení nezávislých kandidátů.

Články 1 komentář | » číst dál

Stálá expozice Moto-Veteránů na Mělníku

Po slavnostním otevření Prvního mělnického Moto-Veterán Salonu, které za účasti motocyklistických hvězd proběhlo 22. září, jste stále zváni na další akce a prohlídku. Můžete zde shlédnout vcelku rozsáhlou expozici motocyklů stařečků, několik sportovních teréních motocyklů, ale také množství dobových plakátů, diplomů, trofejí a motocyklistických doplňků.

Napsat komentář | » číst dál

Výstava hub

V historickém prostředí přednáškového salónku Regionálního muzea Mělník dnes začala zajímavá výstava hub, která potrvá do neděle 1. října. Členům Mělnického mykologického kroužku se podařilo shromáždit a krásně připravit neuvěřitelných 184 druhů hub. Jste srdečně zváni.

Tipy na výlet Napsat komentář | » číst dál

Dramatický závod v Rychnově

V sobotu 23. 9. nás čekal sedmý závod seriálu Formule-1.cz KART RACE 2006. Jelikož jsme se byli podívat v pátek na vinobraní, tak se nám ráno trochu hůře vstávalo, ale cestou do Rychnova se vše dalo do pořádku.

Napsat komentář | » číst dál | 3 přílohy

A na ohňostroji jste byli?

Fotografie ohňostroje z vinobraní

4 komentáře | » číst dál

Už jste byli na Vodárenské věži?

Pokud ne, možná vás zaujmou fotografie ze Dnů Evropského Dědictví.

2 komentáře | » číst dál

Otevření rozhledny Hradišť a muzea v Kadlíně

Při příležitosti  660 let od první písemné zmínky o kokořínské obci Kadlínu se v sobotu 9.9.2006 konalo slavnostní otevření rozhledny nazvané Hradišť, otevření muzea Kadlín. Představitelé obce o víkendu otevřeli s vekou pompou celkem sedm kadlínských zastavení, na hosty čekalo mlácení snopů cepem, chléb se solí nebo koláčky a víno.

Tipy na výlet Napsat komentář | » číst dál

Kniha poukázek

Co to vlastně Kniha Poukázek je? Proč z toho mám takovou radost a cítím povinnost se s Vámi o tom podělit? Kniha Poukázek obsahuje 19 poukazů, z toho třináct do restaurací, z těch mělnických například Vinný dvůr, Hestia, hotel Jaro, čínská restaurace U Zámku, z těch neratovických restaurace Mexikano, Drak, Marten a v těhle všech restauracích a řadě dalších máte s Knihou Poukázek druhé jídlo zdarma, pak v Knize naleznete další poukazy na využití volného času, z těch atraktivnějších můžu jmenovat rodinné vstupné na letní koupaliště nebo do plaveckého bazénu zdarma.

Sponzorované články Napsat komentář | » číst dál

Fotogalerie z RockFestu

Dne 26.8. se na Polabí, na fotbalovém hřišti konal první ročník akce Rock fest Mělník. A určitě všichni, kteří se zúčastnili potvrdí , že akce se velice vydařila.

Články Napsat komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7