Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Ukliďme si Kokořínsko!

22/04/2006 - 09:00
iCal

Správa CHKO Kokořínsko ve spolupráci s Poradenským centrem pro venkov, pobočka Dubá žádá o pomoc všechny obdivovatele a milovníky přírody Kokořínska! Přijďte nám pomoci při jarním úklidu pořádaného u příležitosti oslav Dne Země 22.4.2006.

1 komentář | » číst dál

Velikonoce z trochu jiné strany

Velikonoce

Napadlo Vás někdy, jak se vlastně přijde na to, kdy přesně mají být velikonoce? Jen pro zajímavost Vás seznámím s jedním z výpočtů.
Velikonoce jsou nejdůležitějším svátkem křesťanského světa, tj. bez debat. Ale všimli jste si někdy, že jejich datum je pohyblivé, takže každoročně připadají na jinou dobu.

Články 4 komentáře | » číst dál

Tip na výlet do Zubrnic

Také rádi chodíte na výlety do přírody? Nu, nemusí to být jen po značených trasách, nebo na kole po značených cyklostezkách. Tipem na zajímavý výlet je túra po trase bývalé lokálky Úštěk - Velké Březno. Kde se spolek přátel železnice v Zubrnicích stará o obnovu železničního provozu, a zve vás na výlet do krásné přírody, skanzenu lidové architektury a také do malého železničního muzea .

Tipy na výlet Napsat komentář | » číst dál

Tisková zpráva: Dostupnější internet s pomocí fondů EU

Již v roce 2004 zastupitelstvo města Mělníka schválilo zásadní rozvojový dokument, který se nazývá Strategický plán rozvoje města Mělníka.

Články 2 komentáře | » číst dál

Nová sezóna v Jazzové zahradě

Od 29. dubna vstupuje do šesté sezóny kulturní zařízení v přírodě s názvem Jazzová zahrada Na Staré Štaci. Najdete ji u hlavní silnice E9 praha-Mělník-Česká Lípa, přímo u železničního přejezdu u Neratovic. Tento prostor je dějištěm mnoha zajímavých kulturních akcí, jazzovými ale i rockovými koncerty počínaje, přes petanque turnaje, srazem milovníků amerických vozů Cadillac konče.

Články Napsat komentář | » číst dál

16. sraz Renault Clubu Česká republika

05/05/2006 - 20:00
07/05/2006 - 13:00
iCal

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 5.-7.5.2006 (Pá,So, Ne) se uskuteční 16. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Mělníku, v autokempinku Mělník, který je pro nás v tomto termínu rezervován.

Napsat komentář | » číst dál

Povodňové zpravodajství : 652cm

Aktualizované povodňové informace z Mělníka.
Povodně, předpovědi, kontakty, grafy, mapa zatopení a fotogalerie.

- Povodňová výstraha zrušena

Poslední update : 06.04.  11:35

 

 

Články 6 komentáře | » číst dál

Promítání Ve Věži

02/04/2006 - 18:00
iCal

Chci Vás všechny pozvat na promítání v čajovně Ve Věži.

Dalo by se říci, že na Zemi máme vyspělou společnost, uroveň stoupá, doba jde kupředu, ale stále je na světě spousta násilí, nesmyslného válčení a bojů mezi lidmi. Někdo by mohl možná namítnout, že jeho se to netýká. Já si myslím, že je to problém nás všech. Proto jestli máte stejný pocit, nechcete před světem zavírat oči, zajímá Vás toto téma, nebo chcete začít něco dělat, přijdte v neděli 2. dubna a dozvíte se víc.
začátek je v 18hod.  

Napsat komentář | » číst dál

Máte chuť pomáhat? Staňte se dobrovolníkem!

Máte-li volný čas, který byste chtěli využít něčím hodnotným nebo jej snad máte málo, ale přesto byste se o něj chtěli rozdělit, zkuste se zapojit do projektů Maltézského sociálního centra na Mělníku. Jako dobrovolník můžete pomoci osmělým lidem v ústavu či prázdné domácnosti cítit, že se mají stále z čeho a na co těšit. Dále můžete pomáhat lidem, kteří se starají o nemocného Alzheimerovou demencí, což pro ně představuje 24hodinové vypětí, od něhož jim můžete svým přispěním ulevit. Další projekty jsou zaměřeny na podporu a rozvoj komunitního života v obcích i zde se dobrovolníci uplatní zejména se svými tvůrčími schopnostmi při práci s dětmi a mládeží i jinými cílovými skupinami.

Ostatní 1 komentář | » číst dálKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.