Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
Muzeum M

Tisková zpráva: Dostupnější internet s pomocí fondů EU

Již v roce 2004 zastupitelstvo města Mělníka schválilo zásadní rozvojový dokument, který se nazývá Strategický plán rozvoje města Mělníka.

Články 2 komentáře | » číst dál

Nová sezóna v Jazzové zahradě

Od 29. dubna vstupuje do šesté sezóny kulturní zařízení v přírodě s názvem Jazzová zahrada Na Staré Štaci. Najdete ji u hlavní silnice E9 praha-Mělník-Česká Lípa, přímo u železničního přejezdu u Neratovic. Tento prostor je dějištěm mnoha zajímavých kulturních akcí, jazzovými ale i rockovými koncerty počínaje, přes petanque turnaje, srazem milovníků amerických vozů Cadillac konče.

Články Napsat komentář | » číst dál

16. sraz Renault Clubu Česká republika

05/05/2006 - 20:00
07/05/2006 - 13:00
iCal

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 5.-7.5.2006 (Pá,So, Ne) se uskuteční 16. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Mělníku, v autokempinku Mělník, který je pro nás v tomto termínu rezervován.

Napsat komentář | » číst dál

Povodňové zpravodajství : 652cm

Aktualizované povodňové informace z Mělníka.
Povodně, předpovědi, kontakty, grafy, mapa zatopení a fotogalerie.

- Povodňová výstraha zrušena

Poslední update : 06.04.  11:35

 

 

Články 6 komentáře | » číst dál

Promítání Ve Věži

02/04/2006 - 18:00
iCal

Chci Vás všechny pozvat na promítání v čajovně Ve Věži.

Dalo by se říci, že na Zemi máme vyspělou společnost, uroveň stoupá, doba jde kupředu, ale stále je na světě spousta násilí, nesmyslného válčení a bojů mezi lidmi. Někdo by mohl možná namítnout, že jeho se to netýká. Já si myslím, že je to problém nás všech. Proto jestli máte stejný pocit, nechcete před světem zavírat oči, zajímá Vás toto téma, nebo chcete začít něco dělat, přijdte v neděli 2. dubna a dozvíte se víc.
začátek je v 18hod.  

Napsat komentář | » číst dál

Máte chuť pomáhat? Staňte se dobrovolníkem!

Máte-li volný čas, který byste chtěli využít něčím hodnotným nebo jej snad máte málo, ale přesto byste se o něj chtěli rozdělit, zkuste se zapojit do projektů Maltézského sociálního centra na Mělníku. Jako dobrovolník můžete pomoci osmělým lidem v ústavu či prázdné domácnosti cítit, že se mají stále z čeho a na co těšit. Dále můžete pomáhat lidem, kteří se starají o nemocného Alzheimerovou demencí, což pro ně představuje 24hodinové vypětí, od něhož jim můžete svým přispěním ulevit. Další projekty jsou zaměřeny na podporu a rozvoj komunitního života v obcích i zde se dobrovolníci uplatní zejména se svými tvůrčími schopnostmi při práci s dětmi a mládeží i jinými cílovými skupinami.

Ostatní 1 komentář | » číst dálKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

První závod sezony se povedl

V sobotu v sedm hodin ráno jsme vyrazili směr České Budějovice. Čekal nás první závod šampionátu Formule-1.cz KART RACE v letošní sezoně.

Články 8 komentáře | » číst dál

Čajovnické noviny I.

Pro širší informovanost bych se tu rád rozepsal o čajích trochu všeobecně. Nebudu psát o nečajích tím chci říci,že ovocné a bylinné směsi tu rozebírat nebudu - ty sem nepatří.

Články 6 komentáře | » číst dál

Ano... BIKEPARK na Mělníku bude.

Dirty bikerJe tomu chvíli, co jsem si na stránkách Mělníčku zasteskl pro absenci prostoru pro vybudování bikeparku, kde bychom mohli ukájet naše budovatelské a sportovně adrenalinové choutky.

Články 8 komentáře | » číst dál