https://www.traditionrolex.com/7

 Mělníček.cz - Mělník v pohybu | Mělnický portál nejen o Mělníku
Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Čajovnické noviny II - Lepší tři dny bez jídla,než jeden bez čaje

Začal jsem tento článek starým čínským příslovím. Sám sobě si pokládám otázku, proč jsem si tento nápoj tolik zamiloval(strašně rád jezdím i do jiných čajoven). Napadají mne tři odpovědi:

  1. pro jeho blahodárný zdravotní účinek
  2. pro schopnost stimulace hladiny energie
  3. jak bych tak řekl,z gurmánskéhe hlediska-pro jeho chuť.
Články Napsat komentář | » číst dál

Druhý závod seriálu Formule-1.cz

Racing Team logo V sobotu 29.4. se uskuteční v Brně - Modřicích druhý závod seriálu Formule-1.cz KART RACE, kterého se účastní také Mělníček.cz Racing Team. Při té příležitosti budou na serveru www.formule-1.cz dispozici po skončení každé kvalifikace a jednotlivého závodu aktuální výsledky a informace včetně dosažených časů. To pro ty, kteří nám budou držet palce a nedostanou se tam s námi. Další zajímavostí je předpověď počasí, která hlásí déšť, konkrétně: 10 - 14°C, oblačno, dešťové přeháňky a množství srážek: 5:00 - 8:00 - 11 mm, 8:00 - 11:00 - 10 mm, 11:00 - 14:00 - 8 mm, 14:00 - 17:00 - 8 mm

Články 13 komentáře | » číst dál

Konec hokeje na Mělníku?

V letošním roce dosáhli hokejisté A mužstva HC Junior Mělník po dlouhé době velkého úspěchu pro mělnický sport. Po vynikajících výkonech v Krajské lize mužů tuto soutěž vyhráli pouze s jedinou prohrou a postoupili do kvalifikace o postup do baráže o druhou hokejovou ligu ČR. Zde vyřadili Dvůr Králové a Chotěboř a kvalifikovali se do baráže. V této velmi náročné bitvě se jim podařilo vybojovat třetí místo a tím se kvalifikovat do příštího ročníku druhé ligy. Dokázali tak navázat na dlouholeté působení VTJ Mělník v této soutěži a potvrdit stoupající úroveň mělnického hokeje. Ten za poslední roky díky skvělé práci obětavců z HC Junior Mělník opět získává úspěchy v mládežnických kategoriích a jeho hráči pravidelně nastupují a vítězí v celostátních ligových soutěžích. Na tak malé město jde o mimořádný výsledek a prosté srovnání s ostatními sporty na Mělníku (snad kromě házené a juda) ukazuje jak velký kus práce všichni členové tohoto klubu udělali.

Články 7 komentáře | » číst dál

Autobus zase nepřijel

Pospícháte do práce nebo do školy a netrpělivě přešlapujete na zastávce.

10:53 "Kurňa, už to tady mělo bejt."

10:54 "Na Pšovce zas asi někdo vytáhnul pětistovku a jako posledně si musel jít rozměnit do potravin. To se dycky takhle zpozdí..."

10:57 "To asi nebyla pětistovka..."

11:00 "Do Prahy se zas včas nedostanu. Co se to, kurňa, děje?"

Články 32 komentáře | » číst dál

Ukliďme si Kokořínsko!

22/04/2006 - 09:00
iCal

Správa CHKO Kokořínsko ve spolupráci s Poradenským centrem pro venkov, pobočka Dubá žádá o pomoc všechny obdivovatele a milovníky přírody Kokořínska! Přijďte nám pomoci při jarním úklidu pořádaného u příležitosti oslav Dne Země 22.4.2006.

1 komentář | » číst dál

Velikonoce z trochu jiné strany

Velikonoce

Napadlo Vás někdy, jak se vlastně přijde na to, kdy přesně mají být velikonoce? Jen pro zajímavost Vás seznámím s jedním z výpočtů.
Velikonoce jsou nejdůležitějším svátkem křesťanského světa, tj. bez debat. Ale všimli jste si někdy, že jejich datum je pohyblivé, takže každoročně připadají na jinou dobu.

Články 4 komentáře | » číst dál

Tip na výlet do Zubrnic

Také rádi chodíte na výlety do přírody? Nu, nemusí to být jen po značených trasách, nebo na kole po značených cyklostezkách. Tipem na zajímavý výlet je túra po trase bývalé lokálky Úštěk - Velké Březno. Kde se spolek přátel železnice v Zubrnicích stará o obnovu železničního provozu, a zve vás na výlet do krásné přírody, skanzenu lidové architektury a také do malého železničního muzea .

Tipy na výlet Napsat komentář | » číst dál

Tisková zpráva: Dostupnější internet s pomocí fondů EU

Již v roce 2004 zastupitelstvo města Mělníka schválilo zásadní rozvojový dokument, který se nazývá Strategický plán rozvoje města Mělníka.

Články 2 komentáře | » číst dál

Nová sezóna v Jazzové zahradě

Od 29. dubna vstupuje do šesté sezóny kulturní zařízení v přírodě s názvem Jazzová zahrada Na Staré Štaci. Najdete ji u hlavní silnice E9 praha-Mělník-Česká Lípa, přímo u železničního přejezdu u Neratovic. Tento prostor je dějištěm mnoha zajímavých kulturních akcí, jazzovými ale i rockovými koncerty počínaje, přes petanque turnaje, srazem milovníků amerických vozů Cadillac konče.

Články Napsat komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7