Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.
Muzeum M

Hacknutí

Mělníček.cz čelí útoku!

Dnes v odpoledních hodinách se skupina ilustrovaných separatistů, pokusila nabourat do systému Mělníček.cz! Nejmenované zdroje uvádí, že tato skupina, s krycím názvem "Mělnický nákyp", bude nadále pokračovat ve svých bublinových akcích.

Více se díky našim investigativním redaktorům dozvíte v sekci komix!

Komix 4 komentáře | » číst dál

Něco málo info na měsíc březen v galerii

Rád bych Vás pozval na výstavu mladého výtvarníka. Zítra 7.března od 19hod zahájíme výstavu Jakuba Helcla. Představí se v čajovně jako streetartový výtvarník s citem pro architekturu. Uvidíme s čím Nás překvapí a co bude  převládat v jeho pracech, jestli streetart nebo architektura.

Zároveň se zítra uskuteční beseda na téma ČAJ. Byl jsem pozván Občanským združením ZAHRADA do domova důchodců v Nebuželích. Tak se těším na vzájemné obohacování při diskuzi o čaji. ps.pro zájemce začínáme v 10hod dopoledne.

Články Napsat komentář | » číst dál

Co je nového na Mělníček.cz

Již je to přibližně 54 dní od doby, kdy byl server Mělníček.cz spuštěn s jednou jedninou uvítací stránkou.

Za dobu jeho existence se jeho podoba velice změnila přibylo mnoho nových informací a možností. V tomto článku se zaměříme na novinky, na které bysme chtěli upozornit a na první úspěchy, které tento server má.

Články Napsat komentář | » číst dál

Tomu Mělníku stále něco chybí...

Již dlouho si říkám, že Mělníku něco chybí. Zatím je nás jen pár, co blbnem po mělníku na kole a jako na pěst se v místě dobrých překážek setkáváme s nevůlí starších spoluobčanů a rukami zákona. Proto ve mě zraje myšlenka vybudovat na Mělníku bikepark. Je tu jedno pozitivum a jedno negativum. A právě od vás – věrných čtenářů bych potřeboval radu. Mám dost lidí, vlastní chutě a možností sehnat materiál pro zbudování tohoto hřiště až hanba mluvit. Jediný problém tkví v tom, najít vhodný pozemek. Ideální by byl nějaký z kopce, ale není to podmínkou. Budovat se dá na louce, poli, ale nejlépe v lese. Chtěl bych zbudovat dřevěné lávky, nějaké kopečky z hlíny a v neposlední řadě i mechanické houpačky na kola a jiné blbůstky. Říkal jsem si, že by se mezi čtenáři čirou náhodou mohl objevit člověk, jehož tetička má shodou náhod parcelu, kterou není schopna využívat? Najde se někdo takový mezi vámi? Nebo jen člověk s dobrou radou?

Články 3 komentáře | » číst dál

žELVÍ knihovnička - díl první - cestovatelský

Cestování za poznáním máme každý rád - a ještě raději posloucháme (s trochou závisti) někoho, kdo se z nějaké cesty vrátil. Ale po pravdě - aspoň já si raději poslechnu, co který člověk zažil, než vyprávění o tom, jaké jsou kde hodnotné turistické atrakce.. A jednu takovou knihu plnou konkrétních zážitků z konkrétních výletů si dovolím vám dnes představit. Vyšla vloni, ale je souhrnem výletů z několika let.

Články 2 komentáře | » číst dál

Filmoví tvůrci zaplaví Mělník

Filmy, videoklipy, koncerty. Festival nezávislých a amatérských hraných filmů Krišpín 2006 chystá pestrý program. Předzvěstí přehlídky bude už ve čtvrtek 23. března od 19 hodin v mělnickém Kině Sokol kultovní film Život Briana od skupiny Monty Python. Hlavní část začne v sobotu 25. března od 16 hodin v Masarykově kulturním domě, kde lidé v podvečeru plném komedií, dramat a animovaných snímků uvidí krátká díla tvůrců z Čech, Moravy i Slezska.

Články 19 komentáře | » číst dál

Únor v MKD nabízí

Únor v mělnické kultuře se oblékl do pohádkového hávu. Masarykův kultuní dům nabízí ale i tanec a ještě něco navíc.

Články Napsat komentář | » číst dál

Filmový klub Mělník

Filmový klub Mělník stále (a většinou i neúnavně) pokračuje ve svém rok a pár měsíců trvajícím úsilí promítat v našem městě kvalitní snímky, které vybočují z řady komerčních, prvoplánově zábavných filmů.

Články 8 komentáře | » číst dál

Mělník Racing Team mění název!!!

Racing Team logoCo je to Mělník Racing Team (dále jen MRT)? MRT vznikl na konci roku 2004, důvodem byla účast v prestižním motokárovém šampionátu Formule-1.cz kart race. Zakládající členové týmu byli Libor Horák a Mirek Ullman, později se přidal třetí člen Honza Mikulecký. Jako náhradník se v týmu objevil neratovický Radek Školka a jezdec mistrovství světa enduro Jakub Horák.

Články 4 komentáře | » číst dál