https://www.traditionrolex.com/7

 Mělníček.cz - Mělník v pohybu | Mělnický portál nejen o Mělníku
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Pár přírodních jevů následujících dnů

Zatmění slunce

Máme před sebou hned dva důvody k oslavám. Dne 20.3.2006 v 19:25:34 SEČ vystoupí slunce ze souhvězdí Ryb a vstoupí do souhvězdí Berana a to znamená, že začne JARO Smiling , teda aspoň to astronomické. A hned několik dnů poté, 29.3. nastane zatmění Slunce. Na našem uzemí bude viditelné jen částečné, ale i tak to bude důvod na zahradní párty. Více naleznete např. zde: http://www.asu.cas.cz/zatmeni2006/

Články 4 komentáře | » číst dál

Ze zrůdy u zimního stadionu bude bytovka

Tak to je šok! Po dlouhých létech budou Mělničané konečně ušetřeni pohledu na zrůdný zpustlý objekt u zimního stadionu v Bezručově ulici. Soukromý investor ho zrekonstruje, respektive dostaví, a vytvoří v něm 70 menších bytů pro mladé rodiny.
Ještě na jaře má o několik set metrů dál začít avizovaná výstavba komplexů domů s 350 byty.

Články 5 komentáře | » číst dál

Rychlost jako ZPRAKU!

Ano, takhle rychle se blíží ZEROVOLE 3 a těsně před jeho začátkem je tu první změna. Kapela Self Sacrifice se omluvila a nepřijede, ale místo nich se nám podařilo sehnat mělnickému publiku již známou kapelu ZPRAKU!

To bude nářez:))

Články 4 komentáře | » číst dál

Jeden svět v Mělníku startuje tento čtvrtek

Vybrané snímky z mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět se budou letos již podruhé promítat i v Mělníku, a to ve čtvrtek a pátek 16. a 17. 3. v kině Sokol. Diváci se tentokrát mohou tešit na působivé dokumenty a besedy s hosty Terezou Hulíkovou a Jiřím X. Doležalem.

Články Napsat komentář | » číst dál

První jarní den s čajovnou

25/03/2006 - 10:00
iCal

Tak je to tu zas...a pořád to nekončííí. Co? No přecí snížek..padá snížek pappadáá-jak je to přesně definované v písničce od Xaviera Baumaxy. V naší kotlině na to nejsme zvyklí a tak se s tím trošku..perem". Jen tak pro lepší náladu-také to sněžení má své kouzlo NÉ? No a jelikož se ten první jarní den blíží-21.března- a jsme všichni v očekávání prvního jarního sluníčka tak Vás zvu...

NA VÍTÁNÍ JARA,které se uskuteční první sobotu po 21. březnu-tedy 25.března v 10hod - sraz pod věží. Co se bude dít? Nejdříve se zahřejem čajem,doplníme energii nějakou tou dobrůtkou a vyprovodíme MORANU(jako symbol zimy) kde jí zažehnem a pošlem po Laby severněji od nás. Na průvod městem si sebou vemte bonga/řehtačky/hrnce atp. ať se Nás ta zima pořádně zalekne a uteče na sever odtud. ps.moc děkuju za hojnou účast a podporu...

3 komentáře | » číst dál

Hacknutí

Mělníček.cz čelí útoku!

Dnes v odpoledních hodinách se skupina ilustrovaných separatistů, pokusila nabourat do systému Mělníček.cz! Nejmenované zdroje uvádí, že tato skupina, s krycím názvem "Mělnický nákyp", bude nadále pokračovat ve svých bublinových akcích.

Více se díky našim investigativním redaktorům dozvíte v sekci komix!

Komix 4 komentáře | » číst dál

Něco málo info na měsíc březen v galerii

Rád bych Vás pozval na výstavu mladého výtvarníka. Zítra 7.března od 19hod zahájíme výstavu Jakuba Helcla. Představí se v čajovně jako streetartový výtvarník s citem pro architekturu. Uvidíme s čím Nás překvapí a co bude  převládat v jeho pracech, jestli streetart nebo architektura.

Zároveň se zítra uskuteční beseda na téma ČAJ. Byl jsem pozván Občanským združením ZAHRADA do domova důchodců v Nebuželích. Tak se těším na vzájemné obohacování při diskuzi o čaji. ps.pro zájemce začínáme v 10hod dopoledne.

Články Napsat komentář | » číst dál

Co je nového na Mělníček.cz

Již je to přibližně 54 dní od doby, kdy byl server Mělníček.cz spuštěn s jednou jedninou uvítací stránkou.

Za dobu jeho existence se jeho podoba velice změnila přibylo mnoho nových informací a možností. V tomto článku se zaměříme na novinky, na které bysme chtěli upozornit a na první úspěchy, které tento server má.

Články Napsat komentář | » číst dál

Tomu Mělníku stále něco chybí...

Již dlouho si říkám, že Mělníku něco chybí. Zatím je nás jen pár, co blbnem po mělníku na kole a jako na pěst se v místě dobrých překážek setkáváme s nevůlí starších spoluobčanů a rukami zákona. Proto ve mě zraje myšlenka vybudovat na Mělníku bikepark. Je tu jedno pozitivum a jedno negativum. A právě od vás – věrných čtenářů bych potřeboval radu. Mám dost lidí, vlastní chutě a možností sehnat materiál pro zbudování tohoto hřiště až hanba mluvit. Jediný problém tkví v tom, najít vhodný pozemek. Ideální by byl nějaký z kopce, ale není to podmínkou. Budovat se dá na louce, poli, ale nejlépe v lese. Chtěl bych zbudovat dřevěné lávky, nějaké kopečky z hlíny a v neposlední řadě i mechanické houpačky na kola a jiné blbůstky. Říkal jsem si, že by se mezi čtenáři čirou náhodou mohl objevit člověk, jehož tetička má shodou náhod parcelu, kterou není schopna využívat? Najde se někdo takový mezi vámi? Nebo jen člověk s dobrou radou?

Články 3 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7