https://www.traditionrolex.com/7

 Mělníček.cz - Mělník v pohybu | Mělnický portál nejen o Mělníku
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

16. sraz Renault Clubu Česká republika

05/05/2006 - 20:00
07/05/2006 - 13:00
iCal

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 5.-7.5.2006 (Pá,So, Ne) se uskuteční 16. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Mělníku, v autokempinku Mělník, který je pro nás v tomto termínu rezervován.

Napsat komentář | » číst dál

Povodňové zpravodajství : 652cm

Aktualizované povodňové informace z Mělníka.
Povodně, předpovědi, kontakty, grafy, mapa zatopení a fotogalerie.

- Povodňová výstraha zrušena

Poslední update : 06.04.  11:35

 

 

Články 6 komentáře | » číst dál

Promítání Ve Věži

02/04/2006 - 18:00
iCal

Chci Vás všechny pozvat na promítání v čajovně Ve Věži.

Dalo by se říci, že na Zemi máme vyspělou společnost, uroveň stoupá, doba jde kupředu, ale stále je na světě spousta násilí, nesmyslného válčení a bojů mezi lidmi. Někdo by mohl možná namítnout, že jeho se to netýká. Já si myslím, že je to problém nás všech. Proto jestli máte stejný pocit, nechcete před světem zavírat oči, zajímá Vás toto téma, nebo chcete začít něco dělat, přijdte v neděli 2. dubna a dozvíte se víc.
začátek je v 18hod.  

Napsat komentář | » číst dál

Máte chuť pomáhat? Staňte se dobrovolníkem!

Máte-li volný čas, který byste chtěli využít něčím hodnotným nebo jej snad máte málo, ale přesto byste se o něj chtěli rozdělit, zkuste se zapojit do projektů Maltézského sociálního centra na Mělníku. Jako dobrovolník můžete pomoci osmělým lidem v ústavu či prázdné domácnosti cítit, že se mají stále z čeho a na co těšit. Dále můžete pomáhat lidem, kteří se starají o nemocného Alzheimerovou demencí, což pro ně představuje 24hodinové vypětí, od něhož jim můžete svým přispěním ulevit. Další projekty jsou zaměřeny na podporu a rozvoj komunitního života v obcích i zde se dobrovolníci uplatní zejména se svými tvůrčími schopnostmi při práci s dětmi a mládeží i jinými cílovými skupinami.

Ostatní 1 komentář | » číst dálKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

První závod sezony se povedl

V sobotu v sedm hodin ráno jsme vyrazili směr České Budějovice. Čekal nás první závod šampionátu Formule-1.cz KART RACE v letošní sezoně.

Články 8 komentáře | » číst dál

Čajovnické noviny I.

Pro širší informovanost bych se tu rád rozepsal o čajích trochu všeobecně. Nebudu psát o nečajích tím chci říci,že ovocné a bylinné směsi tu rozebírat nebudu - ty sem nepatří.

Články 6 komentáře | » číst dál

Ano... BIKEPARK na Mělníku bude.

Dirty bikerJe tomu chvíli, co jsem si na stránkách Mělníčku zasteskl pro absenci prostoru pro vybudování bikeparku, kde bychom mohli ukájet naše budovatelské a sportovně adrenalinové choutky.

Články 8 komentáře | » číst dál

SMS vychytávky na Mělníčku

Den se dnem sešel se a je to tu! Mělníček nyní zavádí zkušební provoz SMS služeb!

Předpokladem správné funkce je mobil vyplněný ve Vašem profilu - v menu můj účet. Následně lze přispívat do Vzkazů a posílat Soukromé vzkazy přímo z Vašeho mobilního telefonu SMSkou, kterou odešlete na standardní číslo s normální tarifikací. Tyto pilotní funkce jsou dostupné všem uživatelům zcela zdarma - pouze za cenu odchozí SMS dle Vašeho tarifu u operátora!

Články 10 komentáře | » číst dál

žELVÍ knihovnička, díl druhý, filosofický (a jedno postscripum)

A navíc jsem pro vás připravila titul ne jeden, ale rovnou dva (+ na přání jedno P.S.), abyste si toho filosofování užili. Ale nebojte se, nebude to bolet.

Články 6 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7