https://www.traditionrolex.com/7

 Mělníček.cz - Mělník v pohybu | Mělnický portál nejen o Mělníku
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

žELVÍ knihovnička - díl první - cestovatelský

Cestování za poznáním máme každý rád - a ještě raději posloucháme (s trochou závisti) někoho, kdo se z nějaké cesty vrátil. Ale po pravdě - aspoň já si raději poslechnu, co který člověk zažil, než vyprávění o tom, jaké jsou kde hodnotné turistické atrakce.. A jednu takovou knihu plnou konkrétních zážitků z konkrétních výletů si dovolím vám dnes představit. Vyšla vloni, ale je souhrnem výletů z několika let.

Články 2 komentáře | » číst dál

Filmoví tvůrci zaplaví Mělník

Filmy, videoklipy, koncerty. Festival nezávislých a amatérských hraných filmů Krišpín 2006 chystá pestrý program. Předzvěstí přehlídky bude už ve čtvrtek 23. března od 19 hodin v mělnickém Kině Sokol kultovní film Život Briana od skupiny Monty Python. Hlavní část začne v sobotu 25. března od 16 hodin v Masarykově kulturním domě, kde lidé v podvečeru plném komedií, dramat a animovaných snímků uvidí krátká díla tvůrců z Čech, Moravy i Slezska.

Články 19 komentáře | » číst dál

Únor v MKD nabízí

Únor v mělnické kultuře se oblékl do pohádkového hávu. Masarykův kultuní dům nabízí ale i tanec a ještě něco navíc.

Články Napsat komentář | » číst dál

Filmový klub Mělník

Filmový klub Mělník stále (a většinou i neúnavně) pokračuje ve svém rok a pár měsíců trvajícím úsilí promítat v našem městě kvalitní snímky, které vybočují z řady komerčních, prvoplánově zábavných filmů.

Články 8 komentáře | » číst dál

Mělník Racing Team mění název!!!

Racing Team logoCo je to Mělník Racing Team (dále jen MRT)? MRT vznikl na konci roku 2004, důvodem byla účast v prestižním motokárovém šampionátu Formule-1.cz kart race. Zakládající členové týmu byli Libor Horák a Mirek Ullman, později se přidal třetí člen Honza Mikulecký. Jako náhradník se v týmu objevil neratovický Radek Školka a jezdec mistrovství světa enduro Jakub Horák.

Články 4 komentáře | » číst dál

Postřehy z věže o věži

Využívám této možnosti a jak z nadpisu vyplívá,budu se snažit-seč mi síly stačí- podávat info o galerii. Na začátek jen pro upřesnění,galerie je přímo návazna na čajovnu a naopak. Jedna část nefunguje bez té druhé.

Články 1 komentář | » číst dál

ŽELVÍ knihovnička - díl půltý

Na tohle jsem si vzpomněla, když jsem se minulý pátek plánovaně vrátila brzo z Liďáku. Hned po neuvěřitelných Monty Pythonech totiž od nového roku dávají znovu Červeného trpaslíka. (btw - debilnější čas než páteční půlnoc si Česká televize nemohla vymyslet... Vlastně mohla! Red Dwarfa totiž opakují v sobotu v půl čtvrté ráno...) Došlo mi, že v seriálu na počátku vůbec není uveden důvod, proč vlastně Lister, rozený farmář a chovatel zvířat, sedí ve kosmické lodi a není na Fidži... A tak jsem hned v sobotu ráno v krámě nahledala první díl čtyřdílného cyklu angličanů Granta a Naylora.

Články 8 komentáře | » číst dál

Co chystá MKD na poslední lednové dny

Pondělí 23. ledna v 18.00 hodin – MKD vyhlášení výsledků AMATÉRSKÉ FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE PŘÍRODNÍ KRÁSY A ZAJÍMAVOSTI MĚLNÍKA
Výstava soutěžních fotografií 17 amatérských fotografů potrvá od 24. ledna do 31. března a je přístupna při akcích MKD. V případě dalšího zájmu lze sjednat zpřístupnění výstavy v kanceláři MKD.

Středa 25. ledna v 15.30 hodin - MKD PŘÍVORANKA
Pod vedením kapelníka Miloše Valenty hraje v pořadu pro dříve narozené mělnickému publiku k tanci i poslechu dechovka Přívoranka.
Vstupné 80,-Kč

Články Napsat komentář | » číst dál

Děvčata se vlnila v objetí tónů

Proti proudu      Na parketu se vlnily půvabné slečny a kapelám se nechtělo dolů z pódia. Tak by vypadala telegrafická zpráva z Rockfestu za vodou v Music Clubu Roxbury v Kozlech.
    Prostorný a příjemný klubík poskytl vhodné prostředí pro hudební dovádění pěti kapel – poprockových Lykke til, kteří ten gejzír tónů odšpuntovali, podobně rockpopových Proti proudu, jimž se parádně vydařily především ovocné kousky od Cranberries a kteří za shod mnoha okolností (zdraví, chuť, další dobré nápady, konstelace hvězd apod.) v budoucnu jistě zazáří...

Články 2 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7