Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Filmoví tvůrci zaplaví Mělník

Filmy, videoklipy, koncerty. Festival nezávislých a amatérských hraných filmů Krišpín 2006 chystá pestrý program. Předzvěstí přehlídky bude už ve čtvrtek 23. března od 19 hodin v mělnickém Kině Sokol kultovní film Život Briana od skupiny Monty Python. Hlavní část začne v sobotu 25. března od 16 hodin v Masarykově kulturním domě, kde lidé v podvečeru plném komedií, dramat a animovaných snímků uvidí krátká díla tvůrců z Čech, Moravy i Slezska.

Články 19 komentáře | » číst dál

Únor v MKD nabízí

Únor v mělnické kultuře se oblékl do pohádkového hávu. Masarykův kultuní dům nabízí ale i tanec a ještě něco navíc.

Články Napsat komentář | » číst dál

Filmový klub Mělník

Filmový klub Mělník stále (a většinou i neúnavně) pokračuje ve svém rok a pár měsíců trvajícím úsilí promítat v našem městě kvalitní snímky, které vybočují z řady komerčních, prvoplánově zábavných filmů.

Články 8 komentáře | » číst dál

Mělník Racing Team mění název!!!

Racing Team logoCo je to Mělník Racing Team (dále jen MRT)? MRT vznikl na konci roku 2004, důvodem byla účast v prestižním motokárovém šampionátu Formule-1.cz kart race. Zakládající členové týmu byli Libor Horák a Mirek Ullman, později se přidal třetí člen Honza Mikulecký. Jako náhradník se v týmu objevil neratovický Radek Školka a jezdec mistrovství světa enduro Jakub Horák.

Články 4 komentáře | » číst dál

Postřehy z věže o věži

Využívám této možnosti a jak z nadpisu vyplívá,budu se snažit-seč mi síly stačí- podávat info o galerii. Na začátek jen pro upřesnění,galerie je přímo návazna na čajovnu a naopak. Jedna část nefunguje bez té druhé.

Články 1 komentář | » číst dál

ŽELVÍ knihovnička - díl půltý

Na tohle jsem si vzpomněla, když jsem se minulý pátek plánovaně vrátila brzo z Liďáku. Hned po neuvěřitelných Monty Pythonech totiž od nového roku dávají znovu Červeného trpaslíka. (btw - debilnější čas než páteční půlnoc si Česká televize nemohla vymyslet... Vlastně mohla! Red Dwarfa totiž opakují v sobotu v půl čtvrté ráno...) Došlo mi, že v seriálu na počátku vůbec není uveden důvod, proč vlastně Lister, rozený farmář a chovatel zvířat, sedí ve kosmické lodi a není na Fidži... A tak jsem hned v sobotu ráno v krámě nahledala první díl čtyřdílného cyklu angličanů Granta a Naylora.

Články 8 komentáře | » číst dál

Co chystá MKD na poslední lednové dny

Pondělí 23. ledna v 18.00 hodin – MKD vyhlášení výsledků AMATÉRSKÉ FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE PŘÍRODNÍ KRÁSY A ZAJÍMAVOSTI MĚLNÍKA
Výstava soutěžních fotografií 17 amatérských fotografů potrvá od 24. ledna do 31. března a je přístupna při akcích MKD. V případě dalšího zájmu lze sjednat zpřístupnění výstavy v kanceláři MKD.

Středa 25. ledna v 15.30 hodin - MKD PŘÍVORANKA
Pod vedením kapelníka Miloše Valenty hraje v pořadu pro dříve narozené mělnickému publiku k tanci i poslechu dechovka Přívoranka.
Vstupné 80,-Kč

Články Napsat komentář | » číst dál

Děvčata se vlnila v objetí tónů

Proti proudu      Na parketu se vlnily půvabné slečny a kapelám se nechtělo dolů z pódia. Tak by vypadala telegrafická zpráva z Rockfestu za vodou v Music Clubu Roxbury v Kozlech.
    Prostorný a příjemný klubík poskytl vhodné prostředí pro hudební dovádění pěti kapel – poprockových Lykke til, kteří ten gejzír tónů odšpuntovali, podobně rockpopových Proti proudu, jimž se parádně vydařily především ovocné kousky od Cranberries a kteří za shod mnoha okolností (zdraví, chuť, další dobré nápady, konstelace hvězd apod.) v budoucnu jistě zazáří...

Články 2 komentáře | » číst dál

ŽELVÍ knihovnička - díl nultý

Nacpu se prostě všude. O knihách, které čtete, nečtete, chcete číst, nechcete číst, budete číst, nebudete číst... se DOČTETE tady. Když vás aspoň některá z mých upoutávek zaujme, budu ráda. Říká se, že dnes lidi nečtou, ale když jste to přečetli až sem, tak asi písmenka znáte... Tak proč si pro změnu nepřečíst taky nějakou papírovou knížku. Co třeba v lednu...

Články Napsat komentář | » číst dál