https://www.traditionrolex.com/7

 Mělníček.cz - Mělník v pohybu | Mělnický portál nejen o Mělníku
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Pomozte najít pachatele!

Mělnická radnice vypsala padesátitisícovou odměnu tomu, jehož informace povedou policii k dopadení pachatele, jenž v sobotu 9. prosince znásilnil sedmnáctiletou dívku.

Zpravodajství 21 komentáře | » číst dál

Vánoční žELVÍ knihovnička

Vánoce jsou čas, který já osobně prožívám dvojnásob ráda. Za prvé si velmi ráda užívám advent (rozhodně však ne lítáním po obchodech, ne uklízením neukliditelného, ne protivností v podobě neustálého stresu) a za druhé vychází takové množství knížek, že pak mám třebas dva měsíce z čeho čerpat, co číst, co objevovat. Knížky jsou zkrátka moje hobby. Pokud máte někoho, kdo je na tom podobně, a chcete ho obdarovat knihou, pak mám pro Vás několik tipů, co koupit.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Úprava práv na Mělníčku

Od dnešního dne může každý registrovaný uživatel vkládat upozornění na zajímavé akce, články, zajímavosti a další informace.

Nápady na vylepšení 19 komentáře | » číst dál

Vanoční přáníčko

Server Mělníček.cz Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků,
a mnoho štěstí do nového roku.

Elektronické přáníčko ke stažení zde (5MB)

Ostatní 3 komentáře | » číst dál

Kralupský lednový underground aneb Kdo umí, ten umí..

Možná jste ten festival už také zaregistrovali. Letos v lednu byl počtvrté. Pokud si pamatuju dobře, nebylo tam slabé kapely. Sto zvířat, November 2-nd, Jablkoň nebo Miou-Miou - to jsou jména, kvůli kterým se jezdí na dražší festivaly. Festival původně vznikl po povodních 2000 na podporu obnovy sklepa tamního gymnázia (odtud název festivalu). Dnes už autonomní záležitost (kterou ale stále připravují lidé kolem gymplu, včetně agilního kantora Filipa Voláka v roli hlavního pořadatele) a výtěžek z festivalu (kdo pořádal festival, ví, že nebude moc velký) podpoří právě gympl (celý název téhle školy je na celý řádek, uff) a jeho další aktivity.
V lednu 2007 tedy znovu. Tentokrát dokonce ve dvou dnech. A kdo bude hrát?

Kultura 3 komentáře | » číst dál

Fotogalerie ze Zerovole 4.

500900, Houba, Vnitřní Faktor, Taky Řešení, Volant, ... spousta piva, zelený, vostrejch kytar, rychlý bicí a především sál plný přiznivců punkrocku, to bylo povedené ZeroVole 4.

Kultura 7 komentáře | » číst dál

Z obchvatu bude nejspíš průtah

No, a je to tady. Řešení dopravy ve městě - průtah! Studie odborníků říkají, že Mělník je ze 60 nebo 70 procent pro řidiče cílové město. Té dopravy je ale tolik, že by dle mého názoru stálo zato jí 40 procent vyhnat mimo město. 40 procent toho, co nám tady projede, je totiž podle toho, jak se na dopravu docela často musím chtě nechtě při peších cestách kamkoli dívat, děsně velký číslo! To nikdo nevidí? Čtěte článek převzatý z MF Dnes z 24. listopadu 2006.

8 komentáře | » číst dál

Poslední letošní závody

11. listopadu proběhl v Českých Budějovicích poslední závod Formule-1.cz KART RACE v letošní sezoně. Naše celkové pořadí v šampionátu bylo už před tímto závodem jasné, ale i tak jsme na start nastupovali s velkým nasazením.

Napsat komentář | » číst dál

Další ZEROVOLE již tento měsíc!

V sobotu 25. 11. 2006 se uskuteční již čtvrté pokračování minifestu ZEROVOLE. Tentokrát akce neproběhne ve Velkém Borku, ale v nedalekém Malém Újezdě v sále místní hospody. Občerstvení je zajištěno, pivka bude taky dost a pro závisláky tam je i fotbálek.

Kultura 4 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7